YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Duran Kalkan: CHP takdirimizi kazandı
Terörist başlarından Duran Kalkan, CHP'nin SİHA konusundaki tutumu ile Kandil'in gönlünü kazandığını söylerken tezkere konusunda AKP ve MHP'ye destek vererek yanlış yaptıklarını söyledi.
Duran Kalkan: CHP takdirimizi kazandı
26 Eylül 2017 / 09:52 Güncelleme: 26 Eylül 2017 / 10:00

Türk Silahlı Kuvvetleri, terörle mücadelede başlatılan taarruz döneminde yaz/kış demeden operasyonlarına devam ediyor.

Mehmetçik'in operasyonlarıyla köşeye sıkışan PKK, CHP'den gelen SİHA açıklamalarıyla ümitlendi.

Terörle mücadelenin bel kemiğini oluşturan SİHA'ların kullanılmamasını isteyen CHP, Kandil'i sevindiren açıklamalarını birçok kez yineledi.

CHP'YE TEZKERE ELEŞTİRİSİ: YANLIŞ YAPTI

SİHA açıklamaları nedeniyle Kandil'in takdirini kazanan CHP, tezkere konusunda attığı adımla teröristbaşı tarafından eleştirildi.

PKK elebaşlarından Duran Kalkan, CHP'nin Meclis'te tezkereye destek sunarak yanlış yaptığını söyledi.

PKK'DAN CHP'YE TAVSİYE: "CHP ZİHNİYETİNİ DEĞİŞTİRMELİ"

Teröristbaşı Kalkan, "CHP'liler özgürlükten demokrasiden dem vuruyorlar. Ama işin ucu Kürtlere geldi mi iş değişiyor. Kemal Kılıçdaroğlu ve partisi, AKP'nin Suriye ve Irak politikasını eleştiriyorlar. Ama buralara asker göndermek için karar çıkartmak gündeme geldiğinde herkesten önce biz oy vereceğiz diyorlar. CHP zihniyetini değiştirmelidir. Kürtler karşısında özeleştiri vermesi gerekiyor. Geçmişi doğru çözümlemesi lazım. Ulus tanımları ve Kürt toplumuna bakışları doğru değildir." diyerek Kılıçdaroğlu'nu ve CHP'yi eleştirdi.

 // Bitlisli Yalnız Kurt
kıymetli Mühr ü Süleyman ağabeyim iltifatınız için çok teşekkür ederim...yerden göğe kadar haklısınız...meydanı boş bırakmamak lazım...selâm ve duâ ile......
27 Eylül 2017 09:06
 // Mühr-ü Süleyman
"Bitlisli Yalnız Kurt" kardeşim bir soru; O'nun yeriinde olsanız verecek bi' cevap bulabilir miydiniz: HAYIR. "Yalan" dolu yoruma ilk tepkiyi gösterme duyarlılığı için önce size ve sonrasında "a.kadir"e teşekkür ediyorum. Bizim Millet okur, kızar, sayıp söver ama tepkisini buraya yansıtmadığı için, buradaki hava yalan haberi yansıtır, O hava da Milletin kafasını bulandırır. O yüzden tepki koyup, bir de peşini kovalamanız örnek bir hareket. Tüm diğer okurlar da sitesine sahip çıkmalı, tepkilerini yazılı olarak sürekli belirtmeliler, çünkü muhtemelen farkettiğiniz gibi en az 8-10 profil sürekli aşağıda bahsettigim ince(!) taktikle suyu bulandırma görevi ya...
27 Eylül 2017 00:38
 // Bitlisli Yalnız Kurt
y o r u m u m n e r d e..?...
26 Eylül 2017 17:29
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler