YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Din düşmanı PYD 27 camiyi tahrip etti!
Terör örgütü PKK/PYD DEAŞ’ı vurma bahanesiyle camileri yerle bir ediyor. Şimdiye kadar 27 cami tahrip edildi.
Din düşmanı PYD 27 camiyi tahrip etti!
20 Eylül 2017 / 12:50 Güncelleme: 20 Eylül 2017 / 13:09

Terör örgütü DEAŞ’tan şehri kurtarma bahanesi ile ABD öncülüğünde yapılan Rakka operasyonunda şu ana kadar 27 cami tahrip edildi. ABD öncülüğündeki koalisyonun yoğun hava saldırıları ve maşa terör örgütü PKK/PYD’nin topçu atışları ile vurduğu Rakka şehir merkezindeki camiler ağır tahribat gördü. 

9 CAMİİ’Yİ TAMAMEN YIKTILAR

Türkiye’nin güneyinde kurmak istedikleri terör devletine zemin hazırlamak için ‘DEAŞ ile mücadele’ adı altında temizlik operasyonuna girişen ABD ve maşası PKK/PYD, son olarak Rakka’yı yerle bir etti. Rakka’da bulunan 27 camiyi kullanılamaz hale getiren şer odakları,  bu camilerin 9’unu tamamen yıkarken 18’inde de ciddi oranda hasara sebebiyet verdi. 

PYD ELİYLE YERLE BİR EDİLİYOR

ABD, Münbiç’ten 3 kat daha büyük olan ve aynı zamanda terör örgütü DEAŞ’ın stratejik başkenti konumundaki Rakka’yı, PYD ve koalisyon eli ile yerle bir ediyor. Rakka şehir merkezini koalisyon uçakları ile harabeye çeviren ABD’nin, PYD’ye binden fazla tırı aşan silah yardımı yaptığı herkesçe biliniyordu. Şimdi silahların nerede kullanıldığı da ortaya çıkmış oldu.

AMAÇ DÜNYAYA SEMPATİK GÖSTERMEK

Suriye’de 7 yıldır süren savaşın başından beri küresel güçler tarafından desteklenen ve bölgede kukla bir terör devleti kurabilmesi için verilmedik destek bırakılmayan terör örgütleri PYD ve YPG’nin, “Rakka operasyonu” adı altında oynanan tiyatrodan sonra kahraman ilan edilerek, dünyaya sempatik gösterilmesi amaçlanıyor. Ancak terör örgütünün yaptıkları gözlerden kaçmıyor.

pyd-cami-001.jpg

PYD
 // TURKO
Bunlar israil usakları hrıstıyan kürt kardeslerimiz diyecem ama böyle bir ayırım ben hiç görmedim .bu israil ermenıstan hevesleri yuzunden içimize salınmıs ajan haınler cami yıkılıyo ama hıc kılıse duymadık ...
20 Eylül 2017 Çarşamba 13:26
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler