YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Dev timsah yaşlı kadına saldırdı
Dev timsah yaşlı kadına saldırdı
01 Eylül 2011 09:29
Amerika'da bir kadın gezinti sırasında karşısına çıkan dev timsahın saldırısına uğradı. Bacağının bir bölümünü kaybeden yaşlı kadın tedavi altına alındı.

ABD'nin Florida eyaletine bağlı Copeland'de timsah saldırısına uğrayan 90 yaşındaki bir kadının ağır yaralandığı bildirildi.

Florida Balık ve Doğal Yaşamı Koruma Komisyonundan yapılan açıklamada, Margaret Webb adlı kadının bugün evinin yakınında yürürken çevredeki bir su yolundan aniden karşısına çıkan 2,4 metrelik bir timsahın saldırısına uğradığı belirtildi.

Yetkililer, timsahın suya sürüklemeye çalıştığı kadının, yoldan geçen bir araç sürücüsünün durarak kendisine yardım edene kadar timsaha direnerek hayatta kalmayı başardığını kaydetti.

Timsah saldırısı sonucu ayağının bir bölümünü kaybeden kadının hava yoluyla Fort Myers'taki bir travma merkezine naklediği bildirildi.

Timsahı bulmak üzere bölgeye bir avcının gönderildiği belirtilen komisyon açıklamasında, bulunması durumunda saldırıya uğrayan kadının bacağının kopan kısmının bulunarak yerine dikilmesi amacıyla timsahın karnının yarılacağı kaydedildi.

AA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler