YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Demirtaş Alman medyasına nefretini kustu
Alman medyasına konuşan Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında küstahça yorumlarda bulundu, onu Bağdadi'ye benzetti.
Demirtaş Alman medyasına nefretini kustu
18 Haziran 2016 / 01:15 Güncelleme: 18 Haziran 2016 / 01:20

Alman medyasından DW'nin Türkçe yayınına konuşan HDP Eş Başkanı Selahattin Demirtaş, Cumhurbaşkanı Erdoğan hakkında skandal ifadeler kullandı.

FETÖ'YÜ SAVUNDU

Türkiye hakkında alabildiğine karanlık bir tablo çizen, bariz yalanlarla dolu bir demeç veren Demirtaş, bir taraftan FETÖ'nün savunuculuğunu yaparken, diğer yandan da Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı küstahça sözlerle Almanlara şikayet etti.

ERDOĞAN'I BAĞDADİ'YE BENZETTİ

Erdoğan'ı DAEŞ'in sözde halifesi Bağdadi'ye benzeten Demirtaş şu ifadeleri kullandı:

Avrupa’da kurumlar ve ulusal düzeydeki görüşmelerimde Türkiye’nin dışarıdan kendi içine kapanmış, IŞİD vari bir radikalizme sapmış, bir tür diktatörlüğe gitmekte olan karanlık bir ülke olarak görüldüğünü gözlemledim.

Erdoğan’ın imajı IŞİD halifesi Bağdadi kadar olmasa da onun biraz daha alt seviyesinde. Yıllardır Avrupa’ya gidip gelirim, Türkiye’nin hiç bu kadar karanlık bir ülke görüldüğünü hatırlamıyorum. İnsanlar Türkiye deyince artık, sanki Suriye’den daha kötü bir ülke gibi görüyorlar. Bir IŞİD ülkesi gibi görüyorlar. Ülkemiz bunu hiç hak etmiyor.

Bunda Erdoğan’ın payı çok yüksek. Erdoğan, İslam’ı bütün dünyaya tanıtacağım veya İslamofobiyi yeneceğim adı altında yaptığı bütün çalışmalarda İslam’a en büyük düşmanlığı yaptı ve IŞİD’den sonra İslam’ı en kötü tanıtan lider olarak tarihe geçti diye düşünüyorum.

insanlıktan nasibini almamış vatan haini...!!!
 // Muhafız
Ulan insanlıktan nasibini almamış satılık vatan haini;maşalığını yaptığın Avrupalı dostlarına neden anlatmıyorsun?;Diyarbakır Çınar'da 4 yaşındaki Merve İrem Çiftçi'yi,12 yaşındaki Murat Alper'i,6 aylık Ecrin BEBEĞİ nasıl acımasızca katlettiğinizi,16 yaşındaki Yasin Börü'yü nasıl yakarak acımasızca katlettiğinizi,Camileri Okulları nasıl yaktığınızı,Cizre Hastanesini nasıl bombalı araçla yerle bir ettiğinizi,okullardaki çocukları nasıl yaraladığınızı,neden bu yaptığınız VAHŞİLİKLERİ anlatmıy...
18 Haziran 2016 Cumartesi 19:33
 // Akif
Seni bi elime geçirsem ............
18 Haziran 2016 16:00
ZOMBİLER
 // KASTAMONULU
NE MAL OLDUKLARI ANLAŞILDIGI İÇİN 'KENDİ MEDYALARINA 'KONUŞUYORLAR BUNLARA HAİN DEMEK BİLE YETERSİZ KALIYOR ...
18 Haziran 2016 Cumartesi 15:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler