YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump'ın yemek sohbeti
Cumhurbaşkanı Erdoğan, BM Genel Sekreteri Guterres'in ev sahipliğinde heyet başkanları onuruna düzenlenen öğle yemeğine katıldı.
Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Trump'ın yemek sohbeti
19 Eylül 2017 / 22:50 Güncelleme: 20 Eylül 2017 / 00:43

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, heyet başkanları onuruna düzenlenen öğle yemeğine iştirak etti.

Erdoğan, BM Genel Kurul Salonu'nda, BM 72. Genel Kurulu Genel Görüşmeleri Açılışı'nda yer alarak, Genel Kurul'a hitap etti.

ÖĞLE YEMEĞİNE KATILDI

Cumhurbaşkanı Erdoğan, konuşması öncesinde, BM Genel Sekreteri Antonio Guterres'in ev sahipliğinde heyet başkanları onuruna düzenlenen öğle yemeğine katıldı.

TRUMP'IN ERDOĞAN'LA SOHBETİ

Cumhurbaşkanlığı Twitter hesabından, Erdoğan'ın yemekte ABD Başkanı Trump ile birlikte samimi  bir fotoğrafı paylaşıldı. Cumhurbaşkanı Erdoğan ile Trump yemek sırasında tercüman vasıtası ile bir süre sohbet etti. 

fft16_mf9898699.jpeg

bunu sadece istanbul sherat0nda görmuştum.ç0k hassastılar..
 // hursit dilaver
tayyip bey,buradaki yemekleri yemez.salata ile geçiştırır.bir aşçıbaşımız vardı,musteriye,k0rkmayın d0muz eti y0k demişti de bufe açıldığında,adam et yemeği alırken kapı arasından guluy0rdu.bu da aşçıbaşı işte.ne edersiniz.0nun için siz siz 0lun.45 yıllık turkiyenin en luks 0tellerinde mudurluk yapan biri 0larak,bu tıp turistık 0tellerde et yemeyin.şu da var.d0muz vuran kişi bunu 4-5 saat içinde 0tele vermesi lazım.ama kimse tek d0muz için dağa çıkmaz ve akşama kadar 4-5 tane vurur ve bunları 0tellere satar.tabi sabah vurulan ölu d0muz eti artık yenmemeli.ama para verilmiş.kımın umurunda.mikr0plu eti de yedirirler.d0muz kesim 0dası,bıçak,tencere,0cak ve adamı ayrıdır.ama yabancı firma için....
20 Eylül 2017 Çarşamba 12:11
yola devam
 // ustura
Dikkat ediniz burada trump yerinden kalkıp Reis'in yanına geliyor.....
20 Eylül 2017 Çarşamba 04:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler