YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çipras: Türkiye'nin yanındayız
Çipras: Türkiye'nin yanındayız
11 Ekim 2015 11:11
Yunanistan Başbakanı Çipras, Ankara'daki terör saldırısı nedeniyle Başbakan Davutoğlu'nu telefonla arayarak taziye mesajını iletti.

Çipras'ın, görüşmede, terörizmle mücadelede Türkiye'nin yanında olduğunu ifade ederek, bu zor dönemde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını dile getirdiği bildirildi.

Yunanistan Başbakanı Aleksis Çipras, Ankara'daki terör  saldırısı nedeniyle Başbakan Ahmet Davutoğlu'nu telefonla arayarak başsağlığı dileklerini iletti.
 
Başbakanlık kaynaklarından alınan bilgiye göre, Yunanistan Başbakanı  Çipras, akşam saatlerinde Başbakan Davutoğlu'nu telefonla aradı.
 
Görüşmede, Ankara'da yaşanan terör saldırısında hayatını kaybeden  vatandaşların ailelerine başsağlığı dileğinde bulunan Çipras'ın, Türkiye  Cumhuriyeti Hükümeti ve halkıyla dayanışma içerisinde olduklarını vurguladığı  belirtildi.
 
Yunanistan'ın, terörizmle mücadelede, Türkiye'nin yanında olduğunu  ifade eden Çipras'ın, bu zor dönemde her türlü desteği vermeye hazır olduklarını  dile getirdiği kaydedildi.
 
Başbakan Davutoğlu'nun da taziye dilekleri ve dayanışma mesajları için  mevkidaşı Çipras'a teşekkür ettiği, Türkiye'nin terörizmle mücadelesini  müttefikleriyle işbirliği içinde kararlılıkla sürdüreceğini vurguladığı ifade  edildi.

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler