YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CIA yöneticisi Gülen'i savundu
CIA yöneticisi Gülen'i savundu
23 Temmuz 2016 16:01
15 Temmuz'da darbe girişimi gerçekleştiren FETÖ'nün elebaşı Gülen'i vermeye türlü bahanelerle bir türlü yanaşmayan ABD'de, CIA yöneticilerinden Fuller, darbe girişiminin arkasında Gülen'in olmadığına inandığını belirtti.

ABD Merkezi İstihbarat Teşkilatı CIA yöneticilerinden Graham Fuller, Gülen'in "Örnek İslam'ı temsil ettiği"ni iddia ederek, darbe girişimini Gülen'in yapmadığını öne sürdü.

DARBE GİRİŞİMİNİN ARKASINDA GÜLEN'İN OLDUĞUNA İNANMIYORUM

Huffington Post'da bir yazı kaleme alan Graham Fuller, "Geçen hafta Erdoğan'a karşı düzenlenen başarısız darbe girişiminin arkasında Gülen'in olmadığına inanıyorum. 

Elbette elde kanıt olmadan kesin bir şey söylemek mümkün değil. Erdoğan zaten darbeden önce FETÖ'ye büyük bir darbe vurmuştu" dedi.

GÜLEN CEMAATİ DEMOKRASİ YANLISI!

Gülen cemaatinin demokrasi yanlısı olduğu öne süren Fuller, "Erdoğan'ın FETÖ'yü "terörist yapılanma" olarak tanımlaması hareket hakkında az da bilgisi olanlara çok saçma gelecektir, zira bu cemaat barış ve dialoga çok büyük önem vermektedir." iddiasında bulundu.

GÜLEN'İN VİZE ALMASINDA ARACI OLMUŞ

ABD'nin Pensilvanya şehrinde yaşayan Fetullah Gülen'in vize almasında aracı olduğunu belirten Fuller, "Gülen'in ABD için bir güvenlik tehdidi olabileceğine inanmadığımı belirttim" dedi.

Graham Fuller, Bush yönetiminin Fetullah Gülen'i sınır dışı etmek istediğini ancak CIA ve FBI yetkilisi olarak Gülen hakkında ifalerinin değerlendirilmde bulundurulmasını istediğini de söyledi.

bunları tersinden okuyunca anlarsınız
 // hasan
fetoş soysuzu işte bu adamlara hizmet ediyor. hala bu soysuza hoca diyen Ahmaklar gözünüzü beyninizi açın....
23 Temmuz 2016 23:27
Artık bu satten sonra ne yapsanız fark etmez...!!!
 // Muhafız
Artık bu saatten sonra kıçınızıda yırtsanız fayda etmez...!!!Çünkü Pensilvanya'daki beslediğiniz vatan hainini ve Pensilvanya şehrinizi kurtaramayacaksınız,yazık olacak çok yazık,vatan hainleriyle yaptığınız işbirliğinizin karşılığı çok ama çok ağır olacak...!!!Bu demokrasi ŞEHİTLERİMİZİN KANI ASLA YERDE KALMAYACAK...!!!...
23 Temmuz 2016 Cumartesi 17:16
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler