YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
CIA ajanından Türkiye'ye alçak tehdit
CIA ajanından Türkiye'ye alçak tehdit
18 Ekim 2016 11:16
ABD’de CIA’ye yakın düşünce kuruluşlarından Atlantik Konseyi’nin Ortadoğu uzmanı Stein, DAEŞ operasyonlarının bir sonraki aşamasında çatışmaların Türkiye'de yaşanacağını söyledi.

ABD’nin en önemli düşünce kuruluşlarından olan ve CIA’ye yakınlığıyla bilinen Atlantik Konseyi’nin Orta Doğu ve Türkiye uzmanı Aaron Stein, The Atlantic adlı haber sitesindeki köşesinde skandal bir yazıya imza attı. 

Stein yazısında bir yandan tutuklanan FETÖ’cü polisleri savunurken diğer yandan Türk ordusunun DAEŞ’e karşı verilen savaşın bir sonraki aşamasında çatışmaların Türkiye tarafında yaşanacağını söyleyerek tehdit edercesine bir yazı kaleme aldı.

Kara propaganda   

Stein DAEŞ’in, Türkiye içinde halen aktif olduğunu ve bu örgütün kökünü kurutabilecek tüm emniyet ve yargı mensuplarının FETÖ'den tutuklandığını iddia etti.

Polisleri masum göstermeye çalıştı

Stein, “Türkiye aynı anda Gülen takipçileri, PKK ve DEAŞ’la mücadele etmek zorunda ve emniyetin istihbaratı, operasyonlar kapsamında tutuklanan polis memurlarının ardından zayıfladı. 

Tutuklananlar arasında en son Gaziantep’te meydana gelen DEAŞ saldırısını soruşturacak olan polisler de vardı” iddiasında bulundu. 

FETÖ mensubu emniyetçileri “başarılı” göstermeye çalışan Stein diğer yandan Türkiye’nin Cerablus’taki başarısını hazmedemeyen açıklamalarda bulundu.


AKŞAM

taban
 // zulfikar
ah o taban denilen, sizi kimlerin savunduguna bir bakin, gormuyor musunuz hala! o kor gozlerinizi acin...
18 Ekim 2016 15:03
ama tüsiad da CHPlidir. yani.
 // hursit dilaver
bu yazıyı yazdırmak için 1 milyon dolar verirsiniz yazdırırsınız.siz de öyle yapın tam aksini aynı adama 2 milyon dolar vererek yazdırırsınız. amerikada bunlar normaldir. bizde ki, gibi CHP falan yok orda, aaa rüşvet falan demezler.önemli olan para kazanmak,ticarettir. amerikada millet devletten arpalanmaz. şahsi teşebbüs vardır. bizde de herkez devlete kapagı atmak ister.maaşı sever. bu kafayı da CHP getirdi tabi. para kazanmak,hırsızlık onlarca.zenginleri sevmezler de tusiad da chplidir.....
18 Ekim 2016 Salı 14:49
1
 // 1
Sen isimleri Verde Bizde Emin Olalım Tutukladıklarımız Sizin Listenizde İse Serbest Kalmasınlar......
18 Ekim 2016 Salı 12:53
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler