YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Cem Özdemir Alman da Türk de değilmiş!
Almanya'daki sözde soykırım tasarısına imza atan Türk kökenli vekil Cem Özdemir, sağlık testi için kan tahlili yaptırdığını; bu tahlilde ne Alman ne de Türk kanı çıktığını söyledi.
Cem Özdemir Alman da Türk de değilmiş!
30 Temmuz 2016 / 21:06 Güncelleme: 30 Temmuz 2016 / 21:09

Fedaeral Alman Meclisi'nin Osmanlı Devleti'nde yaşanan 1915 olaylarını Ermeni soykırımı olarak tanımasının ardından aldığı tepkileri dile getiren Cem Özdemir, rutin bir sağlık testi için kan tahlili yaptırdığını; bu tahlilde ne Alman ne de Türk kanı çıktığını söyledi.

"BIRAKIN BU TÜRKLERİ..."

Almanya Yeşiller Partisi'nin Kempten'deki bir programına katılan Cem Özdemir, yaklaşık 50 kişilik Türk vatandaşlarının yoğun protestosu eşliğinde konuşma yaptı

Kendisini protesto eden Türkleri gösteren Özdemir, "Bırakın bu Türkleri protestolarını yapsınlar. Nedenine gelince, burası demokratik bir ülke. Bu devlette Putin'e ve Erdoğan'a karşı da protesto yapılabilir" dedi.

KAN TAHLİLİNDE TÜRK OLMADIĞI ÇIKMIŞ

Sözde Ermeni tasarısına dair aldığı tepkileri dile getiren Cem Özdemir, rutin bir sağlık testi için kan tahlili yaptırdığını; bu tahlilde ne Alman ne de Türk kanı çıktığını söyledi.

"VATAN HAİNİ" DİYE BAĞIRDILAR

Cem Özdemir'in konuşması protestocular tarafından sık sık "Vatan haini" sloganlarıyla kesildi. Özdemir konuşmasının ardından polislerin eşliğinde alandan uzaklaştı.

 // atak
Kesin ermeni dir...
31 Temmuz 2016 15:06
Doğru söylemiş
 // CEM
Türk olmadığı kesin,Pek Almanlar gibi de davranmıyor?Acaba DNA sına göre ne çıkmış?Çok mu evrimleşmiş onu da açıklasaydı...
31 Temmuz 2016 Pazar 12:49
ne idüğü belli değil.
 // Abdullah
Yok yok bu herif darwinin çocuu bence....
30 Temmuz 2016 Cumartesi 23:12
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler