YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Canlı yayında şok!
Almanya'da Mainz-Stuttgart maçı öncesi canlı yayın yapan sunucu hiç beklemediği bir olayla karşılaştı. Normal seyrinde devam eden yayında statta ısınan bir futbolcunun çektiği sert şut süzülerek kadın sunucunun kafasına çarptı.
Canlı yayında şok!
25 Ağustos 2010 / 12:42 Güncelleme: 25 Ağustos 2010 / 12:55

Almanya Birinci Futbol Ligi'nde 2010/2011 sezonunun heyecanı geçtiğimiz hafta sonu oynanan karşılaşmalarla başlarken, Mainz ile Stuttgart arasındaki mücadele öncesinde yaşanan bir olay Alman medyasında son günlerin en dikkat çekici konusu oldu.

SkySport'un 36 yaşındaki tecrübeli ve güzel sunucusu Jessica Kastrop, Bundesliga'da hafta sonu oynanan ve 2-0 ev sahibi Mainz'ın üstünlüğüyle sonuçlanan Mainz-Stuttgart mücadelesi öncesi her zaman olduğu gibi stat içerisinden canlı yayın yapıyordu. Kastrop'un konuğu ise Stuttgart'ın yeni sportif direktörü Fredi Bobic'di. Canlı yayın normal seyrinde devam ederken bir anda hiç beklenmedik bir olay yaşandı. Stadyumun uzak bölümünde ısınan futbolculardan birisinin çektiği sert şut kameraların kayıtta olduğu bir sırada tıpkı meteor düşmesi gibi süzülerek Jessica Kastrop'un kafasına çarptı. Bir anda sersemleyen Kastrop neye uğrağını şaşırırken program konuğu Fredi Bobic de şaşkınlığını gizleyemedi. Yayın apar topar kesilirken, Jessica Kastrop tedbir amaçlı hastaneye götürüldü. Güzel sunucunun bir sağlık problemi ortaya çıkmazken, şutu çeken Stuttgart'ın Hollandalı başarılı savunma oyuncusu Khalid Boulahrouz'un Kastrop'un yanına giderek özür dilediği öğrenildi.

Kastrop'un Cumartesi günkü lig yayınlarında stüdyodaki yerini alacağı ve röportajlarına devam edeceği açıklandı. İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler