YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu İsviçre'de
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu İsviçre'de
03 Haziran 2016 00:16
Türkiye'nin BM Cenevre Ofisi nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Çarıkçı, ILO 105. Genel Konferansı nedeniyle Cenevre'de bulunan Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu onuruna resepsiyon verdi

Türkiye'nin Birleşmiş Milletler Cenevre Ofisi nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Ferden Çarıkçı, Uluslararası Çalışma Örgütünün (ILO) 105. Genel Konferansı vesilesiyle Cenevre'de bulunanÇalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Süleyman Soylu onuruna resepsiyon verdi.

Büyükelçilik rezidansındaki resepsiyona, Çarıkçı ve Soylu'nun yanı sıra ILO Genel Direktörü Guy Ryder, Uluslararası Göç Örgütü (IOM) Genel Direktörü William Lacy Swing, Türkiye'nin Dünya Ticaret Örgütü (DTÖ) nezdindeki Daimi Temsilcisi Büyükelçi Mehmet Haluk Ilıcak, Türkiye'nin Cenevre Başkonsolosu Hüseyin Barbaros Dicle, Türk-İş Genel Başkanı Ergün Atalay, Batı İsviçre Türk Dernekleri Federasyonu (BİTDEFE) Başkanı Celal Bayar ve çok sayıda davetli katıldı.

Resepsiyonda, davetlilere Türk mutfağından yemekler ve içecekler ikram edildi. 

Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanı Soylu, cuma günü de İsviçre'nin Lozan kentinde Lozan Türk Birliği üyeleri ile bir araya gelecek.

 

AA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler