YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bir Alman'dan McDonald's'a Tuğçe tepkisi
Bir Alman'dan McDonald's'a Tuğçe tepkisi
04 Aralık 2014 19:30
Almanya'da, Sırp gençlerin saldırısı sonucu hayatını kaybeden Tuğçe Albayrak'a, baygınken su vermediği iddia edilen McDonald's protesto edildi.

Tuğçe dün toprağa verildikten sonra bir Alman McDonald's şubesine gidip, "Alın Tuğçe'ye vermediğiniz suyun parası" diyerek çalışanları protesto etti. Ardından da suyu yere döktü.
Tuğçe Albayrak, arkadaşlarıyla yemek yediği McDonald's'ın Offenbach şubesinde 3 Sırp genç tarafından taciz edilen 2 Alman genç kıza yardımı için, restorandan çıktığı sırada Sırp gençler tarafından darbedilmişti.

fxerv5kx.jpeg

Saldırı sonucu Yere düşen ve kafasını betona çarpan Tuğçe'ye olayların yaşandığı sırada yardım için McDonald's'dan su istendiği ve yetkililerin su vermediği iddia edildi.

"Alın Tuğçe'ye vermediğiniz suyun parası"

Dün Tuğçe'nin toprağa verilmesinin ardından bir Alman olayın meydana geldiği restorana giderek Tuğçe'ye olay sırasında su verilmediğini iddia etti. Protesto amaçlı cebinden para çıkararak; "Bir kolanın fiyati ne kadar 1.20 €. Tuğce baygin yatarken bir bardak su bile vermediniz alin su da 1.00 €.

Tuğçe'ye vermediginiz suyun parasini ben size ödeyeyim ki birdaha böyle bir olay yaşandığında böyle bi durum olmasın" dedi. Çalışanlara tepki gösteren Alman ardından aldığı suyu yere döküp restorandan ayrıldı.

YENİŞAFAK

21:42
 // mustafa
İnsanlığın öldüğüne bir insandan tepki...
04 Aralık 2014 21:42
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler