YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bebek katili Netanyahu bebek bakıcısı rolünde!
Gazze'de yüzlerce çocuğun katili olan Netanyahu yaklaşan seçimler için başlattığı kampanya kapsamında bebek bakıcısı rolüne girerek oy istedi!
Bebek katili Netanyahu bebek bakıcısı rolünde!
03 Şubat 2015 / 15:55 Güncelleme: 03 Şubat 2015 / 16:14

İsrail'de yaklaşan genel seçimler nedeniyle partiler kampanya yarışına girdi. İsrail Başbakanı Binyamin Netanyahu da seçim kampanyası kapsamında video hazırladı.

Bebek bakıcısı rolüne girdi

Netanyahu, seçim için hazırladığı videoda, daha önceki gibi çocuk bakıcısı rolüne girdi. İsrail'in Gazze'ye yaptığı saldırılarda yüzlerce çocuğu katleden Netanyahu'nun çocuk üzerinden seçim kampanyası yapması dikkat çekti.

"Bu seçim çocuklarınızın güvenliği için"

Reklam filminde ayrıca Netanyahu, bu seçimin çocuklarının güvenliğini düşünen ebeveynler için önemli olduğuna ve tek şans olduğuna dikkat çekiyor.

Anaokulu öğretmeni olmuştu

İsrail'de 17 Mart 2014'te yapılan parlamento seçimlerinde de Netanyahu, bir anaokulunda çocukları eğiten öğretmen rolüne girmişti.

İsrail Gazze'de yüzlerce çocuk öldürdü

İsrail'in katliam yaptığı Gazze'de yüzlerce çocuk öldü. Son olarak geçtiğimiz yıl Gazze'ye yönelik düzenlenen bombalı saldırılarda, sahilde oynayan çocuklar hedef alınmış yaşları 9 ile 12 arasında değişen 4 çocuk hayatını kaybetmişti.

barbar binyo
 // Ömer
Yıllardır çocuk katledenlerin çocuklar üzerinden siyaset yapma yüzsüzlüğünü yapsa yapsa böylesi ahlaksız yahudiler yapar.Çünkü bunların din adamı pedofili hahamları bile organ kaçakçılığı yapacak kadar alçalabiliyor,Bunlar ahlaksız/ahlakdışı pornoğrafi siteleri için doğal afet ve iç savaşlarda çocuk kaçırmada mahirdirler. bu lanetlik güruhu iyi araştırın,tıpkı leş kargaları misali, nerede bir doğal afet,savaş vs oraya üşüşürler hemen....
03 Şubat 2015 Salı 16:34
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler