YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bebeğe kan donduran işkence
Bebeğe kan donduran işkence
14 Aralık 2010 22:37
Yine bir bakıcı dehşeti. Kendisine emanet edilen bebeğe inanılmaz işkenceler yapıyor.

Bakıcıların bakmakla yükümlü oldukları çocuklara yönelik uyguladıkları şiddet sahneleri her kesimden insanların tepkisini toplarken, bu tür olaylara bir yenisi daha eklendi.

İnternete düşen bir görüntüde bir bakıcı, ebeveynlerinin bakması için kendisine emanat ettikleri bebeğe banyoda inanılmaz işkenceler yapıyor. Bakıcının hareketlerini kontrol etmek için evin dört bir yanına güvenlik kamerası yerleştiren ebeveynlerinin ortaya çıkardığı görüntüler izleyenlerin adeta tüylerini diken diken ediyor.

Görüntülerde cani bakıcı, banyoda yıkamaya çalıştığı bebeğin bir yandan ayaklarına basıyor, bir yandan da maşrapaya doldurduğu sıcak suyu bebeğin ağzına boşaltıyor. Yaşadığı acıyla bakıcının elinden kaçmaya çalışan bebek ise ayakta durmakta zorlanıylor.


 

bebek
 // beste şen
allah belanı binbir türlü versinn terbiyesiz ahlaksız kadın yüce rabbim seni cehenmeinde yaksınn terbiyesiz kadın...
26 Mayıs 2012 15:11
İstismara hayır!!!
 // istismara hayır
BU KÖTÜ BAKICILARA KARŞI SUSMAMALIYIZ DOSTLAR!!!!!!

ALLAH BU KADININ BİNBİR TÜRLÜ CEZASINI BELASINI VERSİN!!!:/...
23 Mart 2011 20:51
bebek
 // bebek
Değerli yorumcumuz, her görüşe eşit mesafede durmakla birlikte; hakaret, küfür, aşağılama vb. içeren, toplumsal hassasiyetleri zedeleyici nitelikteki yorumları yayınlayamıyoruz. Kriterlerimize uygun olarak yeniden yorum yazmanızı diler, ilginize teşekkür ederiz......
20 Aralık 2010 11:48
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler