YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Başbakan'a böyle şaka, cesaret ister!
Başbakan'a böyle şaka, cesaret ister!
17 Eylül 2013 21:20
İngiltere'de rugby oyuncusu Manu Tuilagi medya önünde fotoğraf çektirirken İngiltere başbakanı Cameron'a kulak yaptı.

İngiltere Başbakan'ı David Cameron, 'British Lions' rugby takımının Avustralya'daki zafer kutlamalarına davet edilmişti.

Takımla birlikte fotoğraf çekilen Cameron, muzip rugby oyuncusu Manu Tuilagi'nin şakasına maruz kaldı. Tuilagi, Cameron'ın arkasından iki kulak yaptı.

Obama'ya da yapıldı

ABD'de üniversite ligi olarak bilinen NCAA'iyi şampiyon olarak tamamlayan Connecticut Üniversitesi'ninin Beyaz Saray ziyaretinde takımın yıldız oyuncularından Stefanie Dolson, footoğraf çekimi sırasında Barack Obama'ya kulak yaptı.

O sporcu, özür diledi 

Fotoğrafların yayımının ardından Cameron'a "tavşan kulak" şakası yapan oyuncu Manu Tuilagi özür diledi. Tuilagi resmi Twitter hesabından, "Lions fotoğrafında dalga geçtiğim için özür dilerim. Amacım gücendirmek değildi. Downing Street'te harika bir gün geçirdik. Başbakana bizi ağırladığı için teşekkür ederim" diye yazdı.

İngiliz basını Tuilago'nun iki yıl önce de yolcu feribotundan yüzmek için atladığını ve Ragbi Birliği'nin davranışından dolayı oyuncuyu 3 bin sterlin para cezasına çarptırdığını anımsattı.

"British ve Irish Lions" ragbi takımı, Avustralya'yı 2-1 yendikten sonra dün Başbakanlık "10 Numara"ya ziyarette bulunmuştu.

ABD Başkanı Barack Obama'ya da geçen ay Connecticut Üniversitesi Bayan Basketbol takımını Beyaz Saray'da kabulü sırasında, oyuncular "tavşan kulak" şakası yapmıştı.

obamaaa.jpg

 

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler