YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Barack Obama hakkında bomba iddia!
Barack Obama hakkında bomba iddia!
17 Ocak 2014 23:00
ABD'de yayımlanan National Enquirer dergisi, 20 Ocak sayısında Michelle Obama'nın aşksız evliliğini bitirmek istediğini kapak konusu yaptı.

Bir zamanlar tirajı 6 milyona kadar çıkan ve geçtiğimiz yıl 1 milyonun altında satan Amerikan dergisi National Enquirer, Michelle Obama'nın gizli servisten Barack Obama'nın kendisini aldatmasını örtbas ettiğini öğrendiğini ve eşinin etek peşinde koşmasından usandığını yazdı. Dergi "White House Aldatma Skandalı"nın patlamak üzere olduğunu yazarken Barack Obama ve Eşi Michelle'in boşanma niyetlerini ABD'den sakladıklarını iddia etti.

Nelson Mandela'nın cenaze töreninde ABD Başkanının Danmarka Başbakanı ile fotoğrafını hatırlatan Natonal Enquirer, Obama'ların 21 yıllık evliliklerinin bitmek üzere olduğunu iddia ederken, ünlü çiftin son çıktıkları Hawai tatilininde sürekli kavga ettiklerini ve son çabalarında evliliklerini kurtaramadıklarını yazdı.

Enquirer'e konuşan bir kaynak Michelle Obama'nın 15 günlük Hawai tatili bitince Washington'a dönmek istemediğini ve bir köstebek başkanın ihanetini haber verince Michelle Obama'nın "Ben evlilikten çıkmak istiyorum" dediği iddia edildi.

 

STAR

01:20
 // SEN MÜSLÜMAN OLMA ULAN AYI
Yav bu adam şişirilmiş bir balon. Bunun havası, Suriye ve Mısır politikasıyla, fıs diye söndü. Feto alsın bunu, başına çalsın. Ne Feto gibi takkelilere, ne de Obama'nın müslüman olma ihtimali bizi ırgalamaz. Mümkünse olmasın....
18 Ocak 2014 01:20
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler