YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Bahçeli'nin açıklaması Güney Kore'de gündem oldu
MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin Çinli-Koreli benzerliği açıklaması, Güney Kore kanallarında yer aldı.
Bahçeli'nin açıklaması Güney Kore'de gündem oldu
10 Temmuz 2015 / 19:40 Güncelleme: 10 Temmuz 2015 / 19:41

Geçtiğimiz günlerde bir gazeteye röportaj veren MHP Lideri Devlet Bahçeli'nin açıklamaları bugün tüm Güney Kore kanallarında geniş yer aldı.

BAHÇELİ'NİN ÇEKİK GÖZ AÇIKLAMASI GÜNEY KORE'DE HABER OLDU

Bahçeli'nin, "Bunlar genç çocuklar. Birisi sürükler, bunlar da arkasından gidebilir. Hem Koreli ile Çinliyi ayırt edecek özellik nedir? Çekik göz... Baktı ki ikisi de çekik göz... Fark eder mi efendim?" ifadesi hemen hemen tüm televizyon kanallarında haber oldu.

"IRKÇI SÖYLEM VAR"

"Yapılan saldırıları kınaması beklenen liderin ırkçı söylemlerde bulunması şaşırttı."ifadelerinin kullanıldığı haberlerde, Bahçeli'nin bu açıklamalarına Türkiye'de birçok kişinin de tepki gösterdiğinin belirtilmesi dikkat çekti.

1-20150710194047.jpg

2-524.jpg

Kimsenin suçu başkası yüklenemez
 // Boğaçhan
Çinliler zulüm yapıyor diye tanımadan etmeden her önümüze gelen çekik gözlü insanlara dalacak mıyız yani? Böyle bir saçmalık ve barbarlık olabilir mi? Bahçeli'nin özrü kabahatinden beter olmuş. Çıkıp delikanlı gibi mağdur insanlardan özür dilesin. Kimsenin günahı başkasına yüklenemez. Uzak doğulular demez mi Türkiyeye gidersek bize saldırabilirler! Misafirperverliği ile meşhur güzelim ülkemizin itibarını beş paralık ettiniz....
11 Temmuz 2015 Cumartesi 01:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler