YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Azrail şapkayı aldı
Azrail şapkayı aldı
22 Nisan 2013 15:34
Sık sık araç kazalarının yaşandığı Rusya'da yolun karşısına geçmek isteyen dikkatsiz bir yaşlı adam yan şeritten geçen kamyonete çarptı.

Olay yerinden geçen başka bir aracın kamerasından çekilen görüntülerde kaza sırasında kamyonetin hızlı bir şekilde gitmiyor olması ve yaşlı adamın araın aynasına çarpmış olması ise büyük bir felaketi önlemiş oldu.

Asfalt taşıt yolunda karşıdan karşıya geçmek isteyen yaşlı adam, bir aracın karşıdan karşıya geçmesi için kendisine yol vermesini fırsat bilerek yola atlıyor. Karşıdan karşıya geçerken biraz önce yoldan geçen fakat kendisine yol vermeyen başka bir aracın arkasından sitem dolu gözlerle bakan adam bu esnada yolun çift şeritli olduğunu unutarak büyük bir hata yapıyor.

Karşıdan karşıya geçerken kendisine yol vermek için duran aracın solundan hızla gelen bir kamyonetin aynasına çarpan adam neye uğradığını şaşırıyor. Yaşlı adam ile çarpışan kamyonet sahibi de biraz ilerde kamyonetini durdurarak olan bitene anlam vermeye çalışıyor. Kazadan ufak sıyrıklarla kurtulan yaşlı adam böylece büyük bir badire atlatmış oluyor.

İşte o anlar:

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler