YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Azerbaycan'dan şok Türkiye kararı
Azerbaycan'dan şok Türkiye kararı
02 Eylül 2014 11:15
Azerbaycan’ın Türkiye’deki dış temsilciliklerinden alınan bilgiye göre, 1 Eylül 2014 tarihinden itibaren 1 Yıllık ve Çok Girişli Azerbaycan vizesi kaldırılarak yerine, tek seferlik vize uygulaması başlatıldı.

Sürücüler Azerbaycan Ankara Başkonsolosluğundan tek girişli vize almaya başladı. Yeni uygulama ile bugüne kadar yılda tek bir kez vize alan Türk Sürücüler bundan sonra ayda 3 kez, bir yılda ise yaklaşık 40 kez vize almak zorunda bırakıldı.

Uluslararası Nakliyeciler Deneği İcra Kurulu Başkanı Fatih Şener:

"Azerbaycan Cumhuriyetin temsilciliklerinin Sayın Cumhurbaşkanımızın Azerbaycan'ı ziyaret ettiği gün bu uygulamayı başlatmış olmaları bir şansızlıktır. Bu uygulamanın "İki devlet, bir millet" anlayışına sahip olan Devlet Başkanları inisiyatifi dışında Bürokratik seviyede kararlaştırıldığını düşünüyoruz. Azerbaycan'ın talihsiz uygulaması; Ülkemizin 500 milyar dolar ihracat hedefine zarar verecektir !" dedi.

Tabii ki vize koyacaklar.
 // Özgür Özbalcı
Tabii ki vize koyacaklar. Çok da iyi yaptılar. Bir de bizimkiler, Azerbaycan ve AB niye vizeyi kaldırmıyor, diye yakınıp yalvarıyor. Yakında tüm diğer ülkeler de vize koyar. Türkiye tüm İslamcı teröristler için adeta bir geçiş hanı oldu. Türkiye'de kökten dincilik azdırılıyor. Başlarına bela mı alsınlar. Kendi güvenlikleri söz konusu....
09 Eylül 2014 Salı 17:17
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler