YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Ayı, maymunu işte böyle öldürdü
Çin’deki Şanghay Vahşi Hayvan Parkı’nda bisiklet süren ayı ve maymunun yarışı sırasında yere düşen maymuna saldırarak öldüren ayı görenleri hayrete düşürdü.
Ayı, maymunu işte böyle öldürdü
07 Mayıs 2013 / 10:59 Güncelleme: 07 Mayıs 2013 / 11:03

Görüntülerde eğitmenlerin ilk önce ayı ve maymunu bisiklete bindirdiği görülüyor. Birbiriyle yarışırmış izlenimi veren ayı ve maymun çember alanın etrafında dönerken maymun bir anda dengesini kaybederek yere düşüyor. Olay sonrası arkadan gelen ayı bir anda maymuna saldırıyor. Gösteri salonundaki insanlar bir anda ne olduğunu anlamazken görevliler ise ayıyı bölgeden uzaklaştırmaya çalışıyor. görevlilerin sopalarla vurmasına rağmen maymunu bir türlü bırakmayan ayı sonunda maymunu ısırmayı bırakıyor. Ayı kenara çekildiğinde ise maymun çoktan ölmüş oluyor.

İHA

12:30
 // Eğitim
Aslında insanların hayvanları değil de, hayvanların insanları eğitmesi lazım. Bu ne böyle! Ayı yada maymunun bisiklete binmesinde ne zevk alıyorlar. Ayı ayılığını, maymun, maymunluğunu yapamayacakmı? Hayvan eğitmenlerinin hayvanları nasıl bir işkence ile eğittiklerini biliyoruz. Narkotik köpeklerine, uyuşturucu, yunus ve diğer hayvanları açlık ile, ayıları kızgın saç üzerinde nasıl eğitildiklerini çoğu insan bilmiyor. Çin de 44 milyon kadınının akibeti bilinmiyor. İnsana değer vermeyen, hayvana neden acısınki....
07 Mayıs 2013 12:30
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler