YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Arabistan'dan Suriye'ye uyarı
Arabistan'dan Suriye'ye uyarı
08 Ağustos 2011 08:55
Suudi Kralı Abdullah, yaptığı yazılı açıklamada Suriye'de yaşanan katliama sesiz kalamayacaklarını ifade ederek ülkedeki büyükelçilerini geri çağırdıklarını açıkladı.

Suudi Arabistan Kralı Abdullah, Suriye'de kan akıtılmasına son verilmesini talep ederek, bu ülkedeki büyükelçilerini geri çağırdıklarını açıkladı.

Kral Abdullah, El Arabiye TV tarafından yayımlanan yazılı açıklamasında, "Suriye'deki gelişmeler Suudi Arabistan tarafından kabul edilemez" diyerek, Suriye yönetiminin protestoculara karşı orantısız güç kullandığını ifade etti.

Açıklamada, "Suriye, çok geç olmadan geniş düşünmeli ve sadece sözle değil, pratikte de reformları başlatmalı ve uygulamalı" denildi. Kral Abdullah açıklamasında, ''Suriye'nin ya aklın yolunu seçeceğini, ya da kargaşa ve kayıpların derinliklerine sürükleneceği'' uyarısını da kaydetti.

AA

SIRADA SEN VARSIN,AZ KALDI.
 // SON_AKINCI
SIRADA SEN VARSIN FAHT, MUSLUMAN GİBİ GİYİNEN AMA ABD Lİ GİBİ YAŞAYAN SENDE BU AKIBETTEN KENDİNİ KURTARAMAYACAKSIN,ALLAHINI SEVEN HARITADA KENYA SUDAN VB GİBİ DUNYANIN EN ULKELERINE BIR AKSIN ARABISTANLA ARASI KAC KM 350 KM OTEDE INSANLAR ACLIKTAN ÖLÜRKEN BUNLAR ALTIN MUSLUKTAN GUMUS KAPLI KABORTAYA SAHIP ARABALARINI YIKIYORLAR,ALLAH SORACAK,KOMSUSU AÇ İKEN TOK YATAN BİZDEN DEĞİL DİYOR PEYGAMBER,ŞİMDİ SENİN BİZDEN OLMADIGINI BIR ABD LI OLDUGUNU GÖRÜYORUM,İSRAİL VE AB...
08 Ağustos 2011 14:19
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler