YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Angela Merkel'e başörtüsü taktılar
Angela Merkel'e başörtüsü taktılar
13 Ocak 2015 15:20
Almanya'nın Dresden kentinde 'Batı’nın İslamlaştığını öne süren PEGIDA, Müslümanların düzenleyeceği yürüyüşe katılacağını açıklayan Angela Merkel’e tepki göstererek başörtüsü taktı.

Almanya'da bir gösteri yapan grup PEGIDA, kalesi Dresden'de yürüdü. PEGİDA'nın hedefinde dün Müslümanların düzenlediği yürüyüşe katılacağını açıklayan Başbakan Merkel vardı.

Merkel'e başörtüsü taktılar

Merkel'in Ahmer Davutoğlu ile düzenlediği basın toplantısında "İslam Almanya'ya aittir"demesine kızan PEGİDA üyeleri, Merkel'i başı örtülü gösteren "Merkel Hanım, halk burada" yazılı posterler açtı.

Angela Merkel'e başörtüsü taktılar

farkları nedir?
 // Ömer
Pegida başörtüsü takar.Ortodoks Yahudi Hasidiklere ait olan gazete Paris'teki komik yürüyüşüte kadın oldukları için Almanya Başbakanı Angela Merkel, Danimarka Başbakanı Helle Thorning-Schmidt ve Paris Belediye Başkanı Anne Hidalgo'ı fotoğraflarını siler,entelsosyaolg kendi geçmişi ile alay eder hasidikler laf edemez, biat eder, iman eder.kainat imamı alufte dinler,takip eder ülkesini şikayet eder anlayacağınız bunlar için her yol mubah çünkü bunların hepsi aynı kapta ve kaynaktan besleniyorlar...
13 Ocak 2015 Salı 16:37
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler