YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Amerikan basınından şok iddia!
Amerikan basınına göre, El Kaide lideri Usame bin Ladin'in cenazesi denize atıldı.
Amerikan basınından şok iddia!
02 Mayıs 2011 / 10:50 Güncelleme: 02 Mayıs 2011 / 11:26

Amerikan AP haber ajansı, ABD'li bir yetkilinin, askeri operasyonla öldürülen "Usama Bin Ladin'i denize gömdüklerini" söylediğini bildirdi.

Habere göre Amerikalı yetkili, "dünyanın en çok aranan teröristinin cenazesini kabul etmek isteyecek bir ülkenin bulunması zor olacaktı. Bu yüzden ABD onu denize gömmeye karar verdi" dedi.

Hassas ulusal güvenlik konularıyla ilgili adının açıklanmaması koşuluyla konuştuğu belirtilen yetkili, Bin Ladin'in nerede denize atıldığını söylemedi.

Habere ABD'li yetkili, Bin Ladin'in cenazesine İslama göre muamele edilmesine karar verildiğini, İslami kurallar gereğince cenazenin 24 saat içinde defninin gerektiğini öne sürdü.

AA

İnandırıcı Değil...
 // _KoRsAn_
Bulamadılar Amerikanın korkulu Rüyasını Bu yalanlarla Milletti Kandırıyorlar kendi Halklarını Rahatlatıyorlar.Vursalar Tv Boy Boy Görüntüleri Olmazmı Çeşit Çeşit Fotoğraflar.Hiç Kimsenin haberi olmadan denize atarlarmı.. Siz İnandınızmı Bu olaya... Belkide Bir oyun Saklandığı yerden cıkmasını sağlayacaklar Bu şekilde Bunlar Öldü Diecek Ladinde Yok ölmedim diyecek Ortaya Cıkacak Bunlarda Yakalayacak Stratejik bir oyunda olabilir.... İnandırıcı gelmedi Bana...
02 Mayıs 2011 11:44
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler