YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
'Amerikan Baharı'nı görmeyen CNN'in binasını bastılar
ABD'de polis şiddetini protesto etmek için sokağa dökülen halk, CNN'in ABD'deki siyahi isyanını görmemesine tepki gösterdi.
'Amerikan Baharı'nı görmeyen CNN'in binasını bastılar
09 Temmuz 2016 / 20:52 Güncelleme: 10 Temmuz 2016 / 08:57

Dallas’taki protestolar sırasında yaşanan saldırıdan sonra halk, polis şiddetini protesto etmek için yeniden sokaklara döküldü.

Göstericiler, New York, Atlanta ve Philadelphia'da yolları kapatırken, San Francisco ve Phoenix'te düzenlenen etkinliklere de halk yoğun ilgi gösterdi. Yerel medya Phoenix'teki göstericilere polisin biber gazıyla müdahale ettiğini bildirdi.

CNN BİNASINA YÜRÜDÜLER

Atlanta'da ise yüzlerce protestocu CNN binasına yürüdü. Türkiye'de Gezi eylemleri sırasında sürekli yayında olan CNN'in ABD'deki siyahi isyanını görmemesi protestocuların tepkisini çekti.

"CNN UYUMA"

Eylemcilerin, ellerinde "Uyuma, uyanık kal" pankartları taşıyarak CNN'i protesto ettiği görüldü.

Eylemcilere sık sık polis müdahale etti.

2_8892.jpg3_5787.jpg

 // Salim karasu
Türkiye Cumhuriyeti düşmanı bir yayın organı bakın h bir zaman kendi ülkesinin pislikerini ortaya koymuyorlar Oysa konu türkiyede olursa ozaman değişiyor bunun adı Türk düşmanlığıdır hiç bir Batılı ülke Türkiye Cumhuriyeti 'nin huzurlu ve mürehfeh olmasını istemez ama bunu asla ve asla hiç bir zaman bunu başaramayacaklar.....
10 Temmuz 2016 02:43
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler