YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Almanya'dan sınırsız alçaklık! Bu kez de...
PKK, DHKP-C, FETÖ ayırt etmeden tüm terör odaklarına kucak açan Almanya bu kez de Türkiye’nin sınırlarına göz dikti.
Almanya'dan sınırsız alçaklık! Bu kez de...
22 Ekim 2017 / 11:13 Güncelleme: 22 Ekim 2017 / 11:18

Almanya, terör sevicilikte sınır tanımadı. Yıllardır DHKPC'lileri besledi, yetmedi PKK'nın en büyük destekçisi oldu. PKK'yı terör örgütü olarak kabul etti ancak ülkesinde PKK'lıları barındırdı, teröristlerin hiçbirini Türkiye'ye iade etmedi.

Yıllardır Türkiye karşıtı terör örgütlerine gösterdiği sempatiyi FETÖ'den eksik etmedi. Darbecilere de sahip çıktı. Arada ise Türkiye'ye ihanet eden Can Dündar ya da TİKKO teröristlerini de himaye etti.

Onlara vatandaşlık verdi, maaşa bağladı, özel korumaya bile aldı. Almanya Federal Meclisi, Türkiye düşmanlığı neticesinde 2 Haziran 2016'daki oylamada, sözde Ermeni Soykırımı'nı tanıyarak siyasi bir skandala da imza atmıştı.

İSTANBUL'A ÇARPI ATTILAR

Türk düşmanlığında sınır tanımayan Almanya buna karşın Türkiye'nin kendileri olan ilişkileri gerdiğini de iddia etmişti. Almanlar dün Köln'de yeni bir skandala daha imza attı.

Dünyaca ünlü Köln Katedrali'nin yanında bulunan Köln Katolik Kilisesi'nin toplantı merkezi ve Köln Katedrali'nin ziyaretçi merkezi olarak kullanılan Domforum isimli binada Ermeni diasporasının bir toplantısı organize edildi. 'Ermeni Kültür ve Tarihi-Suskun Ararat' isimli panelde Almanya'daki Ermeni Kilisesi'ne bağlı korunun konser vermesi planlanmıştı.

Ancak oturumda duvara hayal ürünü bir Ermeni haritası yansıtıldı. Haritada Ermenistan sınırlarının kuzeyde Samsun, güneyde Mersin'e kadar uzandığı, KKTC'yi de kapsadığı görüldü. Haritada ayrıca İstanbul'un üzeri ise bir çarpı işaretiyle kapatılmıştı.

ERMENİ ALMAN DİASPORASI

Köln Katolik Kilisesi'nin toplantı merkezi ve dünyaca ünlü Köln Katedrali'nin ziyaretçi salonu olarak kullanılan Domforum'un önünden geçen insanlar skandal haritanın sergilendiği toplantıyı görüntüledi.

ermeni.jpeg
.

b
 // a
bunlar almanyanın ne kadar acziyet içinde olduğunun göstergesidir. artık ellerinden bir şey gelmiyor. sadece böyle beyhude çaba içindeler. ama bizim sınırımızla meşgul olurken ellerindeki bavyera dan da olabilirler....
23 Ekim 2017 Pazartesi 08:43
A
 // a
bu çizdikleri olmaz ama bavyera eyaleti eninde sonunda bağımsızlığını elde edecektir...
23 Ekim 2017 Pazartesi 08:36
iyice sasirdilar
 // ismail kus
türkiye,nin güclendigini gördükce ne yapacaklarini sasirdilar.
semeli tavuk gibi saga sola savruluyorlar.
bazen de köpek gibi gazeteleri ve televizyonlari araciligiyla havluyorlar.
kendilerini yeteri kadar tanittilar , tesekkür etmemiz lazim.
cumhurbaskanimiz 2002 de iktidara gelene kadar biz bunlari dost ve müttefik zannederdik.
meger bunlar gizliden düsmanlik yapip dost görünüyorlarmis.
ancak 2002 den bu yana türkiye,nin durdurulamaz yükselisini gördükce dengeyi kacirdilar.
berlin,de basbakanlik binasi önünde polis nezaretinde cumhurbaskanimizi öldürene araba hediye edilecek pankarti acacak kadar alcaldilar ve dengeyi kaybettiler.
bence yakinda almanya,yi da kaybederler....
22 Ekim 2017 Pazar 22:35
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler