YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Almanya'da Müslüman kıza saldırıda skandal karar
Geçtiğimiz Şubat ayında Almanya'da saldırıya uğrayan Müslüman kız öğrencinin şikayetinin ardından Alman polisi bir skandala imza attı.
Almanya'da Müslüman kıza saldırıda skandal karar
24 Nisan 2015 / 22:29 Güncelleme: 24 Nisan 2015 / 22:31

Saldırı sırasında baygınlık geçiren, başörtüsü çıkarılan ve üzerine alkol dökülen kızın şikayetçi olmasının ardından, Alman polisi, "İslam düşmanlığına işaret eden bir durum yok" diyerek saldırganların peşine dahi düşmedi.
 
Müslümanlara karşı saldırıların yükselişte olduğu Almanya'da Müslüman bir üniversite öğrencisi daha ırkçı saldırıya uğradı. Almanya'nın Renanya-Palatina eyaletindeki Kaiserslautern kentinde bulunan üniversite kampüsünde saldırıya uğrayan Müslüman kızın başörtüsü çıkarıldı, üzerine alkol döküldü. Saldırı sırasında baygınlık geçiren Müslüman kız, uyandığında başörtüsünün çıkarılarak parçalandığını ve üzerine alkol döküldüğünü farketti.

Alman polisinden küstah açıklama

Der Spiegel'de yer alan habere göre, Polis mağdurun annesine "Kızınız muhtemelen fazla içip yere düşmüştür" şeklinde küstah bir açıklama yaptı ve daha da ileri giderek "Belki de gizli ilişkisini saklıyordur" ifadesini kullandı. Mağdur daha sonra bir şoka daha uğradı. Polis, kıyafetleri ve darp raporunu kanıt kabul etmediği gibi mağdura karşı soruşturma başlattı. Emniyeti yanıltma ve suç tezgahlama iddiasıyla mağdura soruşturma başlatan polis, haftalarca saldırganları aramadı.

 

YENİŞAFAK

09:53
 // Vatandaş
Küstah soysuzlar,OSMANLI CUMHURİYETİ kurulacak, hesap sorulacak....
25 Nisan 2015 09:53
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler