YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Almanya Savunma Bakanlığı: Türkiye'yle İncirlik'de sıkı bir işbirliğimiz var
Almanya Savunma Bakanlığı sözcüsü, Türkiye'yle Ege'de ve İncirlik üssünde çok sıkı bir işbirliğinin var olduğunu söyledi.
Almanya Savunma Bakanlığı: Türkiye'yle İncirlik'de sıkı bir işbirliğimiz var
09 Haziran 2016 / 01:00 Güncelleme: 09 Haziran 2016 / 07:23

Almanya Savunma Bakanlığı sözcülerinden Boris Nannt, "Genel olarak Türkiye ile işbirliğimiz çok profesyonel ve güven dolu. Ege'de de İncirlik üssünde de çok sıkı bir işbirliği var." dedi.

ALMAN GAZETECİLER İNCİRLİK ÜSSÜ'NE NEDEN ALINMADI?

Nannt, Federal Basın Merkezi'nde düzenlenen basın toplantısında, Alman gazetecilerin neden İncirlik üssüne alınmadığı şeklindeki soruyu yanıtladı.

Yıllardır Türkiye ile çok sıkı askeri işbirliklerinin bulunduğunu belirten Nannt, "Dün medya günümüzü iptal ettik. Sebebinin ne olduğu konusunda bilgim yok. İstanbul'daki terör saldırısından kaynaklanıp kaynaklanmadığını bilmiyorum." ifadesini kullandı.

Gazeteciler için yeni bir medya gününün planlandığını dile getiren Nannt, "İncirlik'te daha önce de güvenlik sebeplerinden dolayı kısıtlamalar olmuştu. Tabii ki orada güvenlik düzeyi çok yüksek. Genel olarak Türkiye ile işbirliğimiz çok profesyonel ve güven dolu. Ege'de de İncirlik üssünde de çok sıkı bir işbirliği var." diye konuştu.

Nannt ayrıca Türkiye ile askeri işbirliğinden memnun olduklarını kaydetti.

Almanların anladığı dil...!!!
 // Muhafız
Almanların anladığı dil;İncirlik'deki Alman askerinin varlığına son verilmesi,Türkiye'deki Alman vakıflarının faaliyetlerinin derhal durdurulması ve Türkiye'den def edilmesi,Türkiye'deki Alman şirketlerinin faaliyetlerine son verilmesi ve ne kadar ihale aldılarsa ihalelerinin tek taraflı olarak fes edilmesi,Türkiye'den Alman şirketlerinin def edilmesi;bunlar yapıldığı takdirde o zaman gerçek Türkiye'nin gerçek gücünü o zaman göreceklerdir,kendilerinin yaptığı soykırımlara aklı sıra ortak a...
09 Haziran 2016 Perşembe 13:13
İncirlik-Ramstein
 // egenc
Biz millet olarak artık Almanya ile dostluğu İncirlik'te değil Ramstein'de istiyoruz. Olabilecekse....
09 Haziran 2016 Perşembe 11:02
 // adl
Bunlara ülkem toprak karında yer vermeyin lütfen abd ce almanya ya Hayır...
09 Haziran 2016 07:04
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler