YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Almanlar'ın '3. Havalimanı' hazımsızlığı
3. havalimanının hizmete girmesiyle birlikte Almanya'daki Frankfurt Havalimanı'nı geride bırakacak olması ve adeta 'çekim merkezi' haline gelecek olmasıyla Almanlar'ın gözünü korkutuyor.
Almanlar'ın '3. Havalimanı' hazımsızlığı
18 Ekim 2016 / 07:58 Güncelleme: 18 Ekim 2016 / 08:00

İstanbul'da yapımı süren ve dünyanın en büyüğü olacak 3. Havalimanı, Almanları korkutmaya devam ediyor. Bunun bir örneği daha Alman kanalı Deutsche Welle'nin (DW) yayınladığı "Türkiye dünyanın en büyük havalimanını yapıyor ama ne pahasına?" başlığıyla paylaştığı videodan anlaşılıyor.

İstanbul'da inşası devam eden 3. Havalimanı, 2018'de tamamlandığında yıllık 150 milyon yolcu kapasitesi ve 6 pistiyle dünyanın en büyüğü olacak.

Hizmete girmesiyle birlikte Almanya'daki Frankfurt Havalimanı'nı geride bırakacak olması ve adeta 'çekim merkezi' haline gelecek olmasıyla Almanlar'ın gözünü korkutuyor.

Alman DW kanalının, sosyal medya hesabı Twitter'dan dev projeyle ilgili paylaştığı videoda ormanların yok olacağı, şehrin su rezervinin etkilenebileceği ve havalimanı altyapısının çevreye karşı olduğu şeklinde asılsız görüşlere yer vererek Türkiye'ye karşı karalama kampanyasında bulundu.

Sadece Almanya mı?
 // Davut
Türkiye yer yüzünde düşmanlarınca 100 yıldır unutturulmak istenen asıl kimliğine dönüyor. Tüm dünyada birikimlerin ve yatırımların rotası ülkemize dönüyor. Ülkemiz çevresinde koparılan onca yaygaraya, gürültüye rağmen dimdik ayakta ve durmadan yoluna devam ediyor. Tüm dünyanın cazibe merkezi olduk. Bunun farkında olmayan bir tek bir avuç cehepe li. Düşmanlar bile bunun farkında( Düşmanlıklarını o yüzden artırdılar.) Buraya yapılan bu büyüklükte bir havaalanı gösteriş için değil ihtiyaç. ...
18 Ekim 2016 Salı 15:25
Dünyanın Finans Merkezine Bu Yakışır.
 // Sancar
Kuru bir yarış değil bu iş. Türkiye aralıksız 27 çeyrektir büyüme gösteren tek ekonomi. Bu da bölgede istikrarlı bir gelişmenin işaretçisi. Yabancı yatırımcı uluslar arası Siyonist sermayenin birer silahı haline gelen dandik rating kuruluşlarının aldığı siyasi nitelikteki not düşürme kararlarını takmıyor. Yeryüzünün finans ekseni batıdan doğuya doğru kayıyor. Bu eksenin merkezinde ise İstanbul bulunuyor. Batı elindeki zenginliğin ve maddi kaynakların elinden gitmeye başladığını görüyor. Dert Bu...
18 Ekim 2016 Salı 15:03
alma projeleri de karadeniz için
 // hursit dilaver
almanya,havalimanı ya da fabrika falan yapacaksa orman,ağaç falan dinlemez.bu işler almanların türkiyede para ile tuttuklarının işidir.amaç türkiye büyük eser yapmasın.bu eserlerin hepsi mahkemeliktir.1.2.3 köprüler de kaçaktır. BİR TEK 1.KÖPRÜ YAPILMASIN DİYE DENİZ GEZMİŞE KARACANLARIN YAPTIRDIĞI ZAP SUYUNA KÖPRÜ meşrudur.siz artvindeki olaylara şaşmayın.ARTVİN, ERMENİSTANIN KARADENİZE ÇIKIŞ YOLUDUR.bu da almanların projesidir.ordu,rize,giresun trabzon uyumasın.alman vakıflarına dikkat etsin...
18 Ekim 2016 Salı 14:13
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler