YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alman polisinden skandal: "PKK için görevdeyiz"
Alman polisi sosyal medya hesabından eli kanlı terör örgütü PKK'ya ve teröristbaşına destek verdi. Atılan tweet'e Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın sosyal medya hesabından çok sert tepki gösterdi.
Alman polisinden skandal: "PKK için görevdeyiz"
17 Ekim 2017 / 15:14 Güncelleme: 17 Ekim 2017 / 15:21

Alman polisinin provokasyonları bitmek bilmiyor. Almanya'nın tüm eyaletlerinde terör örgütüne ve teröristlere göz yuman Alman polisi bu kez açıktan destek verdi. 

Alman polisi sosyal medya hesabından eli kanlı terör örgütü PKK'ya ve teröristbaşına destek verdi.

Alman polisinin attığı alçak destek tweeti :

“Bu akşam sizin için görevdeyiz:"Öcalan'a Özgürlük, Kürdistana Barış" 

alman.jpg

Bu tweetin ardından Cumhurbaşkanlığı sözcüsü İbrahim Kalın kendi sosyal medya hesabından bu olaya çok sert tepki gösterdi.

İşte Kalın'ın gösterdiği tepki:

 

 

 // Porti
Bavyera'ya özgürlük. Bağımsız Bavyera için tam destek. Bölünmüş almanya en ideal almanya'dır...
17 Ekim 2017 18:41
 // natokafa
12 eylül 1980 askeri darbesinden önce siyaseten Ecevit Demirel kör dövüşü ile ülkücü-devrimci terörünü hem yaşadık hem seyrettik.İyide o aynı silahlarla bir birini öldürmüş ülkücü ve devrimcilerin bir kısmı nasıl olduda Rusyada Çinde degilde almanya fransa belçika ısviçre gibi ülkelerde birlikte ortaya çıkıverdiler. Sahi onlar yaya olarak birliktemi kaçtılar avrupaya?....
17 Ekim 2017 17:27
 // Rasim DUMAN
Bizimkiler de Almanya'da yeni bir "Bader Meinhof" cetesi kursalar ne olur sanki. Genclerimiz ne demek istedigimi anlamamis olabilirler. Ama, Hursit Dilaver ustadim basta olmak uzere, kiymetli Omer, Muhr-u Suleyman, Ahmet Y., Nezir , Ertekin ve Bitlsli Yalniz Kurt kardeslerimin anladiklarindan eminim....
17 Ekim 2017 17:06
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler