YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alman gazetesinden skandal PKK güzellemesi
Alman gazetesinden skandal PKK güzellemesi
09 Ağustos 2015 19:58
Siyonizmin güdümündeki ‘Alman’ Spiegel yayın grubu, PKK terörünün tırmanış gösterdiği şu günlerde Cizre’den skandal bir haber geçti. Gazete 'Güneydoğu’ya gelin savaş çoktan başladı' çığırtkanlığı yaptı.

Siyonizmin güdümündeki ‘Alman’ Spiegel yayın grubu, PKK terörünün tırmanış gösterdiği şu günlerde Cizre’den skandal bir haber geçerek, “Türkiye 80’lere, 90’lara dönebilir diyenler Güneydoğu’ya gelin! Savaş çoktan başladı” iddiasında bulundu.

PKK güzellemeleri

Terör örgütünün ‘Yasaklı Kürt Partisi’, PKK militanlarının ‘savaşçılar’, ‘direnişçiler’, ‘Kürt milisler’ olarak nitelendiği Spiegel’in İstanbul Muhabiri Hasnain Kazım imzalı haberde, PKK yandaşlarının polise ettikleri küfürler bile olduğu gibi aktarılarak teröristlerin ‘duygu’ ve ‘düşüncelerine’ tercüman olundu.

Cizre’nin yüz bin nüfuslu bir şehir ve şehir nüfusunun tamamının ‘Kürt’ olduğuna vurgu yapılan haberde Türklerin tamamının ise polisler olduğu öne sürüldü.

Terörist PRı

Spiegel’in haberinde ayrıca konuyla hiç alakasız şekilde, “Burada kimse PKK’ya olan sempatisini gizlemiyor. Buradaki genç Kürt erkekleri neredeyse hiç suça karışmıyorlar, uyuşturucu ve hiçbir fuhuş suçları yok” denilerek PKK’lı teröristlerin PR’ı yapıldı.

VAHDET

 // Türkiyeli
Peki napiyo orda kurt gencleri. Sadece eylemmi. Gelurleri nerden peki? Cocukmu kandiriyorsun almanya insallah suz daha beter teröre maruzkalırsınız. Hatta bu pkk lilar sizin ulkenizi yakar yikarlar da anlarsiniz hanyayi konyayi insallaghhh...
09 Ağustos 2015 22:43
1
 // 1
daes te öyle melek gibi adamlar yolda kalmışlara yardım ediyorlar çok yardimseverler hiç bir suçları yok gençlerimize yardimci oluyorlar kafirlere yani kötü insanlara hadlerini bildiriyorlar çok sadık ve iyimser insanlar yani :)bunlarda yazsinlar yazmak kolay...
09 Ağustos 2015 20:18
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler