YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Alev Scott'tan Türkiye'yi şikayet
Gezi olaylarından beri yaptığı Türkiye karşıtı haberleri ile dikkat çeken BBC muhabiri Selin Girit'ten sonra Guardian yazarı Alev Scott da benzer haberlere başladı. Scott, Erdoğan'ın kadınlara yönelik potizif ayrımcılık içeren sözlerini nefretle sundu.
Alev Scott'tan Türkiye'yi şikayet
26 Kasım 2014 / 07:40 Güncelleme: 26 Kasım 2014 / 08:48

BBC'de yaptığı haberlerle sürekli Türkiye'yi dünyaya şikayet eden Selin Girit'ten sonra bayrağı Alev Scott devraldı. İngiliz Guardian da yazan Scott, bugünkü yazısında Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözlerine yer verdi.

Erdoğan'ın I. Uluslararası Kadın ve Adalet Zirvesi'nde yaptığı konuşmadaki sözlerine yer veren İngiliz Alev, "Türk liderinin bu korkunç cinsiyetçiliğine gülüp geçmek imkansız" dedi.

Alev Scott'ın Guardian'daki profilinde İngiltere'de doğduğu, annesinin bir Türk, babasının da bir İngiliz olduğu bilgisi yer alıyor.

HABERE ULAŞMAK ARTIK BİR TIK UZAĞINIZDA

2-191.jpg

koca dayağı yediği belli..
 // hursit dilaver
Bu alev galiba çook koca dayağı yemiş. sonra da stockholm sendromuna yakalanmış. kendini tvlere vermiş. böyle haberler yapıyor işte. idare edeceksiniz.bunun evine de bir üçüncü göz gönderip,3 ay müddetle 24 saat bunları takip etsin. evde yatılı kalsın ama. sonra üçlü bir mutlu aile selfisi verirler bak.biz de twiterde görüp mutlu oluruz....
26 Kasım 2014 Çarşamba 12:15
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler