YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AB'den Türkiye'ye hadsiz kriter
Türk vatandaşlara yönelik vize serbestisi noktasında Türkiye'ye çeşitli kriterler sunan AB'den hadsiz bir süreç değerlendirmesi geldi. AB Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, "72 kriterden 70'i tamam ama terörle mücadele maddesi halen sorun" dedi.
AB'den Türkiye'ye hadsiz kriter
30 Mayıs 2016 / 21:59 Güncelleme: 30 Mayıs 2016 / 22:08

Avrupa Birliği Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker, Türkiye'nin vize muafiyeti için yerine getirmesi gereken 72 kriterden "69 ya da 70 tanesini karşıladığını" söyledi.

Associated Press'in haberine göre, Juncker gazetecilere yaptığı açıklamada, Türkiye'nin Terörle Mücadele Yasası'nda halen değişiklik yapmamasının ise sorun teşkil etmeyi sürdürdüğünü belirtti.
Junkcer, "Bu Avrupa Birliği'nin şartlarından biri" dedi.

Erdoğan uyarmıştı

AB'nin tıkadığı vize muafiyeti ve 3 milyar avroluk destek süreçlerine işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Böyle sürerse TBMM'den Geri Kabul Yasası çıkmaz" demişti.

 // Ahmet
Jean-Claude is speaking JUNK...
31 Mayıs 2016 13:44
zavallı avrupa
 // osmanlı soyu
alın vizelerinizi koyun pantolonun arka cebine. edepsizler, hadsizler. kokuşmuş ve batması yakın Avrupa, inşallah birbirinize düşersiniz. sizin kriter dediğinizin kralı bizim kuran-ı kerim hak kitabımızda zaten var. gelin sizler bizim kriterlere uyun. zavallılar...
31 Mayıs 2016 Salı 08:57
 // Oguz
Avrupaya ihtiyacimiz yok, vizeniz yerin dibine batsin teröristleri besleyenlerle isimiz olamaz bizim....
31 Mayıs 2016 07:39
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler