YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'den flaş Fetullah Gülen açıklaması!
ABD Dışişleri Bakanlığı, Washington'un FETÖ lideri Gülen'in iadesi ile Türkiye'yle olan ortaklığı arasında bir seçim yapmasının gerekmediğini açıkladı. Açıklamada "İade anlaşmaları kapsamında gereken sorumluluklara göre hareket edeceğiz" denildi.
ABD'den flaş Fetullah Gülen açıklaması!
11 Ağustos 2016 / 21:52 Güncelleme: 11 Ağustos 2016 / 22:49

ABD Dışişleri Bakanlığı'ndan yapılan açıklamada, Washington'un FETÖ lideri Gülen'in iadesi ile Türkiye'yle olan ortaklığı arasında bir seçim yapmasının gerekmediği belirtildi.

ABD Dışişleri Sözcüsü Elizabeth Trudeau, “Biz, tüm iade anlaşmaları kapsamında gereken sorumluluklara göre hareket edeceğiz ve bu Türkiye'yle olan derin ve kalıcı ortaklığımızdan tamamen ayrı ve farklı” dedi.

Trudeau, ABD'nin Gülen'in iadesi ile Türkiye arasında bir seçim yapmaması gerekip gerekmediğine dair bir soruya da, “Hayır, böyle bir durum yok” cevabını verdi.

ERDOĞAN, 'YA FETÖ, YA TÜRKİYE' DEMİŞTİ

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, ABD'nin er veya geç tercih yapması gerektiğini belirterek, "Ya FETO ya Türkiye" diye konuşmuştu.

 // Ömer
yöneticiler, olmazsa olmaz şartlar konusunda ... 3.md. Ambargo kalkmalı. dan "en az ambargo hafifletilmeli”ye kadar gelindi ise kusura bakmayın inandırıcı olmadığımız gibi kimsede umursamaz. Nedense dışpolitikada statik bir kalıba mahkum edilmiş...
12 Ağustos 2016 07:52
1
 // 1
it iti ısırmaz. ..Boşuna istemeyin gidin vurun o ülkede kellesini de beyaz saraya atın. .. sahip çıkamadı desinler .......
12 Ağustos 2016 05:49
 // virani
Baş kumandanı duymadılar mı yoksa. Ne diyorsa o.... bitti......
12 Ağustos 2016 04:46
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler