YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'den Başbakan Erdoğan'a kınama
ABD'den Başbakan Erdoğan'a kınama
20 Ağustos 2013 22:46
ABD yönetimi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Mısır’da gerçekleştirilen darbede İsrail’in eli olduğuna yönelik açıklamalarını kınadı.

ABD yönetimi, Başbakan Recep Tayyip Erdoğan’ın Mısır’da gerçekleştirilen darbede İsrail’in eli olduğuna yönelik açıklamalarını kınadı.

Başbakan Erdoğan’ın Mısır konusundaki yorumlarıyla ilgili basına açıklamalarda bulunan Beyaz Saray Sözcüsü Josh Earnest, “Başbakan Erdoğan tarafından bugün yapılan açıklamaları şiddetle kınıyoruz. İsrail’in Mısır’da meydana gelen olaylardan herhangi bir şekilde sorumlu olduğunu ileri sürmek saldırgan, ispatlanmamış ve yanlıştır” şeklinde konuştu. Başbakan Recep Tayyip Erdoğan, AK Parti Genel Merkezi'nde düzenlenen Genişletilmiş İl Başkanları Toplantısı’nda yaptığı konuşmada “Mısır'daki darbenin arkasında İsrail var. Elimizde belgeleri var” ifadelerini kullanmıştı.

 

İHA

23:46
 // İSRAİL'İN AMANSIZ AVUKATI
İşte ABD dış politikasının gerçek yüzü!!! Terör devleti İsrail'in yılmaz savunucusu Abd! Siz gücünüzü zulümden, katliamdan, biz ise haklılığımızdan, alıyoruz. İsrail, anlaşılan Gazze'nin yanısıra Beyaz Saray'ı da ablukaya almış. Kalıbınızdan utanın lan coniler! Siz bizim gerçek mananada müttefikimiz asla olmadınız ve olmayacaksınız. Toplumunuz zaten paranoyak olmuş ve sizin sonunuz toplu cinnetlerle olacaktır. Kendi kendinizi katledip, haritadan silineceksiniz. ABD halkının %80 ni paranoyaktır. Kalan yüzde 20 si de paranoid şizofrendir. Toplu okul katliamlarını daha çok göreceksiniz. Katil bir nesil, sizleri bekliyor....
20 Ağustos 2013 23:46
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler