YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'de mahkeme binasında silahlı saldırı
ABD'nin Michigan eyaletindeki bir mahkeme binasında meydana gelen silahlı saldırıda, saldırganla birlikte 3 kişi öldü. Olayın mahkemedeki bir şüphelinin, görevlilerden birinin silahını alarak çevreye ateş açması sonucu gerçekleştiği belirtildi.
ABD'de mahkeme binasında silahlı saldırı
12 Temmuz 2016 / 00:22 Güncelleme: 12 Temmuz 2016 / 00:49

ABD'nin Michigan eyaletinde adliye binasında silahlı saldırı düzenlendi. 

Berrien County Adliyesinde yerel saatle 14.30 (21.30) civarında silahlı saldırı yaşandı. 

The Berrien County Şerifi Paul Bailey, olaydan sonra yaptığı açıklamada, iki görevlinin olay sırasında yaşamını yitirdiğini, bir şerif yardımcısının da yaralandığını kaydetti. 

Durumun kontrol altına alındığını belirten Bailey, zanlının da çıkan çatışmada öldürüldüğünü duyurdu. 

Bailey ayrıca, bölgedeki binaların tedbir amaçlı giriş ve çıkışlara kapatıldığını aktardı.

Saldırının nedeninin ise henüz bilinmediği ifade edildi.

Michigan Valisi Rick Snyder de Twitter üzerinden yaptığı açıklamada saldırıyla ilgili soruşturma başlatıldığını bildirdi. Snyder, "Saldırıdan etkilenenlere dua için lütfen bana katılın." ifadesini kullandı.

sizi öyle bir öper ki bu terör ey batı.. öyle işte..
 // hursit dilaver
bıraz uçuksun diyeceksiniz ama,türke ihanet edenlerin başı hep beladadır.şerif hüseyini saymayın,malum.oğulları kral faysalı 58 ırak ihtilalinde sokakta köpekler yedi.nuri sait paşa ile beraber..diger kardeşi ürdünde suikastle gitti.envere ihanet eden türk boyları 22lerden 92lere kadar rus zulmunde kaldılar.bize ayar çekmeye çalışan AB ve ABD de geleceği karışık olan ülkeler durumunda.onları da bu terör yiyecek. terörist bunun tadını almasın..en yakışır ülkeler bunlar diye önce bunlara girişir....
12 Temmuz 2016 Salı 15:06
 // Ömer
dünyada hakimiyet kurup yönetme hesapları yapan küresel siyonist kapitalizmin emeline ulaşma için aptal toplum ve idarecilerinin dikkatlerini farklı yönlere çekme stratejisidir.dünya ekonomisini etkiledecek iktisadi ve askeri buhran süpriz değil.israil g.afrika ve çin ilişkilerine dikkat yeni kargaşa ve iç isyanlar yolda......
12 Temmuz 2016 07:52
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler