YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'de inanılmaz kaza
Amerika'da, yağış nedeniyle kontrolden çıkan bir araç hızla, polise ve uygulama yapılan aracın sürücüsüne çarptı. İşte o anları polis aracındaki kamera işte böyle görüntüledi.
ABD'de inanılmaz kaza
26 Aralık 2010 / 13:13 Güncelleme: 26 Aralık 2010 / 13:42

ABD'nin Illınois eyaletine bağlı Chicago kentinde Nisan ayında yaşanan inanılmaz bir kazanın an be an görüntüleri basına yansıdı.

Uygulama yapan bir polis aracının kamerasına saniye saniye yansıyan olayda uygulama için durdurulan bir aracın sürücüsü ve arkadaşı ile kimlik kontrolü yapan polis memuruna yağış nedeniyle kontrolden çıkan bir otomobil hızla gelip çarpıyor. Çarpmanın şiddetiyle polis memuru fırlayarak bariyerleri aşarken, bir sürücü ise araç ile bariyer arasında sıkışıp kalıyor. Kazadan yara almadan kurtulan araçtaki diğer kişi, aracı öne alarak yaralıyı sıkıştığı yerden kurtarıyor. Kazadan sonra araçtan çıkan sürücü, olayın şokunu uzun süre üzerinden atamazken, şaşkın bir şekilde sağa sola koşturdu. Kazada polis memuru ve durdurduğu aracın sürücüsü ağır şekilde yaralanırken, kazaya neden olan sürücü ise tutuklandı.

İHA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler