YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'de ilgnç olay: Uyuya kalınca...
ABD'de ilgnç olay: Uyuya kalınca...
28 Mayıs 2010 08:32
Amerika'da iç hat seferini yapan uçakta bir kadın uyuya kaldı. Buraya kadar her şey normal...Ne olduysa uyandıktan sonra oldu.

ABD'de, United Express'in iç hat seferi sırasında uçakta uyuyakalan bir kadın, uyandığında uçakta tek başına olduğunu anlayınca şok geçirdiğini, dehşete düştüğünü söyledi.

Ginger McGuire (36), salı günü başına gelen olayla ilgili avukatı havayolu şirketi aleyhine dava açarken gazetecilere yaptığı açıklamada, uyandığında üç saati aşkın süre önce Philadelphia'ya inen uçağın kapılarını kilitli bulduğunu anlattı. Ginger McGuire, kapı açılıp polis kendisine kimlik soruncaya kadar yaklaşık 15 dakika boyunca koltukların arasında yürüdüğünü belirtti.

United Express'i ortağı Trans States'in işlettiği ABD'nin önde gelen havayolu şirketi United Airlines'ın sözcüsü, olayın dava konusu olması nedeniyle açıklama yapmayı reddetti.

Uzun süren Detroit, Washington ve Philadelphia yolculuğunda uyuyan McGuire'in avukatı, iki havayolu şirketine de ihmal, kişisel hürriyetin kısıtlanması, yolcuyu sıkıntıya sokmaktan dava açtıklarını belirtti.
AA

DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler