YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD'de Brüksel için 3 günlük yas
ABD'de Brüksel için 3 günlük yas
23 Mart 2016 07:45
ABD Başkanı Obama, Brüksel'deki terör saldırıları nedeniyle ülkedeki bayrakların 26 Mart'a kadar yarıya indirilmesi talimatını verdi.

Beyaz Saray’dan yapılan açıklamaya göre Obama, Brüksel halkının yanında yer aldıklarını belirterek, saldırının faillerinin adalete teslim edilmesi için ne gerekirse yapacaklarını kaydetti.

Obama, Brüksel'de gerçekleştirilen terör saldırılarında hayatlarını kaybedenlerin anısına ülke genelindeki federal kurumlar, askeri noktalar, savaş gemileri ve limanların yanı sıra büyükelçilikler ve askeri tesislerde bayrakların 26 Mart’a kadar yarıya indirilmesi talimatını verdiğini ifade etti.

BİZİM İÇİMİZDEKİ GAVURCUKLAR AYIKMAZKİ
 // KASTAMONULU
BİZİM BİLİMUM GAVURCUKLAR HALA KAFALARINI KUMA GÖMMEYE DEVAM ETSİNLER ..........
23 Mart 2016 Çarşamba 11:02
küfür tek millettir
 // ali veli
gavur gavuru nasıl koruyor, nasıl sahip çıkıyor, nasıl yasını tutuyor. müslümanların vatanlarında bu gibi olaylar hergün oluyor.ama,fakat lakin lerle geçiştiriliyor.sevinçten balkonlarına bayrak asıyorlar,terör örgütü kurup üzerimize gönderiyorlar,yönetiyorlar.içimizdeki vatan haini sünnetsizlerde aynı naneyi yiyor.samimi Müslüman ve vatanperverler bu işlerin farkında.ALLAH yar ve yardımcımız olsun.amin...
23 Mart 2016 Çarşamba 10:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler