YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD ve İngiltere büyükelçileri terör saldırısını kınadı
ABD ve İngiltere büyükelçileri terör saldırısını kınadı
21 Ağustos 2016 14:59
ABD'nin Ankara Büyükelçisi Bass ve İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Moore, Gaziantep'te düzenlenen, 50 kişinin hayatını kaybettiği terör saldırısını kınadı.

ABD’nin Ankara Büyükelçiliğinin Twitter hesabından yapılan açıklamada John Bass, Gaziantep’teki terör saldırısını kınayarak şunları kaydetti:

“Dün akşam Gaziantep’te düzenlenen ve masum sivilleri hedef alan barbarca saldırıyı kınıyoruz. Müttefikimiz Türkiye’nin yanında duruyor, ortak terör tehdidini yenmek için yakın şekilde birlikte çalışmayı sürdürmeyi taahhüt ediyoruz.”

Öte yandan, İngiltere'nin Ankara Büyükelçisi Richard Moore, Twitter hesabından saldırıyı kınayarak şu değerlendirmelerde bulundu:

“Güzel Gaziantep'teki korkunç saldırı sonrası kederli ailelere başsağlığı, yaralılara acil şifa dilerim. Bu terörist saldırıyı ve son dönemdeki tüm PKK katliamlarını tamamıyla kınıyorum. Birleşik Krallık, Türkiye ile terörizmin her türüne güçlü biçimde karşı durmaktadır.”

 

AA

 // arif
Yahu bunların konuşmalarına hala inanan varmı ki.Neyseki diplosimiz belki inanıyormuş gibi yapardır.Bunların tek derdi kendi halkının kişi başı milli gelirini 35-40 bin $ altına düşürmemek için kaos ihracıyla müslüman ülkelerin doğal kaynaklarını sömürmek ve malum çok sevilen güneydeki ülkenin güvenliği olmazsa olmaz iki kuraldır...
21 Ağustos 2016 17:52
Sussanız daha iyi olur
 // Rasim DUMAN
Aziz milletimiz sizin bu yalanlarınızı, riyâlarınızı "yemiyor" artık. Kendi kendinizi kınıyorsunuz. Yanınıza İsrail haydutlarını da aldınız, arkanızdan Kanada ve Avustralya da geliyor. Bize "kalleş" bir savaş başlattınız ve çok şükür milletçe bunun farkındayız. Ve inşallah bu savaşın neticesinde biz muzaffer olacağız, bundan zerre kadar şüphem yok, zira Cenâb-ı ALLAH (C.C.) "inananlar ile" berâberdir. Tarihin intikamını alacağız sizden. ...
21 Ağustos 2016 Pazar 16:19
 // Yüzsüzsün Üstakıl!
Yalandanda olsa gözboyamaya kalkmayın bu millet kimlerle savaştığını çok iyi biliyor!...
21 Ağustos 2016 15:22
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler