YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD, PYD iddialarına yanıt verdi: O bölgeler...
ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Antony Blinken, Şam Cephesi sözcüsü Muhammed Ahmed'in "ABD'nin hedefi, Azez-Cerablus bağlantısını sağlamak ve bu bölgeyi PYD'ye teslim etmek" iddiasına yanıt verdi.
ABD, PYD iddialarına yanıt verdi: O bölgeler...
18 Haziran 2016 / 19:38 Güncelleme: 18 Haziran 2016 / 19:39

ABD Dışişleri Bakan Yardımcısı Antony Blinken CNN Türk'ten Büşra Arslantaş'ın sorularını yanıtladı. Blinken, ABD-Türkiye ilişkileri, Suriye'deki son durum hakkında açıklamalarda bulundu.

Blinken, Şam Cephesi sözcüsü Muhammed Ahmed'in "ABD'nin hedefi, Azez-Cerablus bağlantısını sağlamak ve bu bölgeyi PYD'ye teslim etmek" iddialarına yanıt verdi.

‘ABD KÜRTLERİ KENDİ HALİNE BIRAKIP, ONLARIN KENDİ DEVLETİNİ KURMASINA İZİN VERECEK Mİ?'

''Ankara'nın temel endişesi bir Kürt koridoru ve Türkiye'nin güney sınırı boyunca özerk bir Kürt bölgesi oluşması ve bugün Suriyeli Kürtlerin özerk bir federasyon hazırlığında olduğuna dair haberler de gündeme geldi.

IŞİD geriletilirse, ABD Kürtleri kendi haline bırakıp, onların kendi devletini kurmasına izin verecek mi?'' sorusuna

Bakan Yardımcısı Blinken: ''Hiçbir grubun Suriye'nin doğasını değiştirip kendi siyasi çıkarlarını ilerletmek adına Suriye'deki durumdan yararlanmasını desteklemiyoruz. 

Birleşik, toprak bütünlüğü korunan ve kendi birleşik milli egemenliğine sahip bir Suriye'den yanayız. Hedeflediğimiz amaç bu.'' cevabını verdi.

yalandan ölen varmı
 // muammer bekaroğlu
yalandan kim öldüki siz öleceksini ama biz biliyoruzki Avrupa ve abd asla ve asla doğru konuşmaz bunların allah birdir dediğine bile acaba demek lazım çünki bunlar allahada inanmıyorlar bunların inancı para ve güç bunlara cehennemde yetmez bukadar karaktersizler,afkanistan,libya,ırak meydanda milyınlarca insan katledildi doymadınız aşağılık yaratıklar...
19 Haziran 2016 Pazar 00:43
ABDnin yıllar önce çizdiği haritalar var be.
 // hursit dilaver
bu soruyu kasten mi sordular da bizi rahatlatan bu cevabı verdirdiler.rahatladık.bizi artık gece rahat uyuyacağız.tesadufe bakın ki, bilgisayarımı kurcalarken picassoda iki harita gördum.biri 1966 yılına ait ve barzani kanalı ile bu koridor haritası vardı. bir tane de 78lere ait harita aynı koridor var.hatta ilkinde anadolu da dahil. malum kurdstan haritası. ama her iki haritada da koridor var.onun için varın rahat UYUMAYIN..uyanık olun ve hazır lun. ...
19 Haziran 2016 Pazar 00:40
Deccale
 // Nezir
Ey deccal,Doksanına merdiven dayamış anamın çok çirkin kaseti olsa veya içtiklerimin köpüğüne ilaç katılarak Dünya’nın en aşağılığı haline getirilsem, hile ile emekli maaşım kesilse, hülasa bazı hollywood filmi karekterindeki şahsıma yönelik mesaj taşıyan yerli deccal dizilerinde sıralanan tüm iftiralar ve tehditler şantajdan gerçeğe dönüşse dahi, asla ve haşa Yüce Rabbim’i bırakıp da deccale biat etmeyeceğim. Bilgisayarıma son gönderdiğin virüs bardağı taşırdı.Başka carelerde var,daha güçlü....
18 Haziran 2016 Cumartesi 21:20
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler