YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
ABD geri adım attı! Kaygıları gidermeyi hedefliyoruz
ABD Dışişleri Bakanı Rex Tillerson, Zeytin Dalı Harekatı'na yönelik yaptığı açıklamada Türkiye'nin meşru güvenlik endişelerini gidermeyi hedeflediklerini söyledi.
ABD geri adım attı! Kaygıları gidermeyi hedefliyoruz
22 Ocak 2018 / 16:39 Güncelleme: 22 Ocak 2018 / 16:42

Londra'ya gittiği sırada gazetecilere açıklama yapan ABD Dışişleri Rex Tillerson, Türkiye'nin Afrin'e yönelik askeri operasyonundan dolayı kaygılı olduklarını söyledi.

TÜRKİYE'NİN KAYGILARINI GİDERMEYİ HEDEFLİYORUZ

Tillerson, Türkiye'nin meşru güvenlik kaygılarını gidermek için birlikte neler yapılabileceğini görmek istediklerini belirtti.

Tillerson, "Suriye'de her iki taraftan da itidal ve sivil kaybının azalmasını istiyoruz. ABD, Suriye'de istikrarın getirilmesine ve iç savaşın sona ermesi için Cenevre sürecine odaklanmaya çalışıyor" ifadelerini kullandı.

Şuuraltını ifşâ etmiş
 // Rasim DUMAN
"...her iki taraftan..." Taraflardan birinin TÜRKİYE olduğundan şüphe yok. Peki diğer "taraf" kim...Tâbiî ki, terör örgütü. Bizi, yâni koskoca TÜRKİYE CUMHURİYETİ DEVLETİ ile terör örgütünü, eşit mevkilerde konumlandırıyor ! Böylece, PKK/YPG/PYD terör örgütüne, aslında büyük bir kıymet ve ehemmiyyet verdiklerini de, ifşâ etmiş oluyor. Kendilerinin elbebek gülbebek besleyip büyüttükleri, eğitip donattıkları "çocuklarının", Mehmetçiğimiz gazabına uğrayıp mâhvedilmesini - hem de gözlerinin önünde ve kendileri de "seyretmek zorunda kalarak" - içlerine sindiremiyorlar, kahroluyorlar. Kahraman ordumuza sesleniyorum : Durmak yok, vurmaya devâm ! Sesi ABD'den geliyor. :))...
22 Ocak 2018 Pazartesi 20:29
MADARA OLDUNUZ DAHADA KÖTÜSÜ VAR GELİYOR.
 // Fatih ER
VERRR CONİYE MEHTERİ VERRR....
22 Ocak 2018 Pazartesi 20:00
kaygııııı
 // Vira Bismillah
ulan yaban domuzu eniği. hangi kaygıdan bahsediyorsun, biz kaygılarımızı gideriyoruz. beğenmedinmi HIH. biz kendi işimizi kendimiz yaparız, yapıyoruzda. sen kaygılanma yaban domuzu eniği. biz ★★★★★DURDUK, DURDUK VE SONUNDA VURDUK★★★★★ Bu arada enikler siz kaygılanmaya devam edin. nokta....
22 Ocak 2018 18:08
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler