YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
AB yine yan çizdi
AB Komisyonu Başkanı Juncker, Türk vatandaşlarına vize serbestisinin gecikebileceğini dile getirdi. Juncker, ancak sonunda bir çözüm bulunacağına inandığını söyledi.
AB yine yan çizdi
14 Eylül 2016 / 18:53 Güncelleme: 14 Eylül 2016 / 18:59

Avrupa Birliği (AB) Komisyonu Başkanı Jean-Claude Juncker Türkiye ile yürütülen vize muafiyetine ilişkin müzakarelerin daha uzun sürebileceğini dile getirdi.

Juncker, Deutsche Welle'deki habere göre; bugün Strasbourg'da yaptığı açıklamada sonunda bir çözüm bulunabileceğine inandığını belirterek “Ancak öngörülen süre zarfında vize serbestliğinin sağlanması mümkün olmayabilir” dedi.

Juncker, Ankara terörle mücadele yasasında talep edilen değişikleri yapmadığı sürece,Türk vatandaşlarına vize serbestisi sağlanmasının mümkün olmadığını vurguladı.

Erdoğan uyarmıştı

AB'nin tıkadığı vize muafiyeti ve 3 milyar avroluk destek süreçlerine işaret eden Cumhurbaşkanı Erdoğan, "Böyle sürerse TBMM'den Geri Kabul Yasası çıkmaz" demişti.

yörüüü AB ister onayla ister onaylama kaybedecek zamanımız yok vize siz
 // Türkoğlu
Tc vize peşinde değil siz onayladiniz biz Hayır demedik dönekler AB ?soysuzlu siz yaptınız unutmayın soykırım in daniskasi ni yaptınız vize istemiyoruz hür demokrasi ülkemizi bozamasiniz AB! reis bunlar hep tuzak peşinde erteleme ayakları yapıyorlar ?...
14 Eylül 2016 23:16
istemiyoeuz
 // mesut yazıcı
alsınlar kulelerini münasip bir yere koysunlar.herşeyleri onların olsun.lütfen artık bırakın şunların peşini.avrupaya girmek isteyen kim....
14 Eylül 2016 23:03
af buyrn, bayram vaazımı unuttum da..
 // hursit dilaver
siz bu kafada gidin. ALMANYADAN 400.000 ARABA ,İTHAL EDİYÖRUZ. BARI BUNU 600.000 E ÇIKARIN. NE ÖLUR NE ÖLMAZ. VİZEYİ DE, PARAYI DA VERİRLER BELKİ..biz de evde dua ederiz versinler diye.. aman bu şansi ıyı kullanın emi..ey hariciye vekaleti.ABcileri kusturmiyelim. önlar bizim velinimetimiz. bize tökat mı attılar, hemen öte yanağımızı da uzatalım.60 yıldan beri uzattık zaten..belki alırlar bizi. ya da bizi anlarlar..çok anlayışlılardır.. (bayram vaazım ola))...
14 Eylül 2016 Çarşamba 22:36
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler