YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
91 İsrail askeri öldürüldü!
Hamas'ın silahlı kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, çatışmalarda 91 İsrail askeri öldürdüklerini açıkladı.
91 İsrail askeri öldürüldü!
28 Temmuz 2014 / 13:12 Güncelleme: 28 Temmuz 2014 / 13:19

Kassam Tugayları tarafından yapılan yazılı açıklamada, İsrail'in Gazze'ye yönelik saldırılarının başlamasından bu yana 91'den fazla İsrail askerinin öldürüldüğü, yüzlercesinin de yaralandığı belirtildi. Açıklamada, "Ölen İsrail askerlerinin 91'den fazla olduğu, bu rakamın sadece direnişcilerle İsrail askerlerinin göğüs göğüse /yüz yüze girdikleri çatışmalarda direnişciler tarafından tespit edilen rakam" olduğu ifadelerine yer verildi.

2 İsrail askeri daha öldü

Hamas'ın askeri kanadı İzzeddin el-Kassam Tugayları, bugün Gazze'nin Cibaliye beldesinde çıkan çatışmada, 2 İsrail askerinin öldürüldüğünü ve yaralananların olduğunu duyurdu.

İsrail ordusu 42 diyor

İsrail ordusu tarafından dün yapılan yazılı açıklamada, Gazze'ye yönelik saldırıların başladığı günden bu yana ölen İsrail askerlerinin sayısının 42'ye yükseldiği kaydedildi.

 

14:56
 // BAYRAM TABUTLARI
Şimdi bir karınca, 100 bin mikrogram ve 5 gr ağırlık kaldırıyor. Daha doğrusu kendi ağırlığının 50 60 misli kadar ağırlık... Bir fil 3 ton geliyor fakat o fil ancak sırtına 1 ton yük alabiliyor. Bu ters orantı, Rabbimin bir hikmeti olduğu gibi; aynı ters orantı Müslüman Filistin halkı ve Yahudi İsrail militanları arasında da zuhur etmiş bulunmaktadır. Yani; zafer, Hamas'ındır. Aldık bayram şekerini. Tüm müslümanların bayramı mübarek olsun.
Tanım: 1mikrogram = 1 gramın milyonda biridir....
28 Temmuz 2014 14:56
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler