YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
2 pitbull kadına işte böyle saldırdı
ABD'de pitbull cinsi 2 köpeğin savunmasız bir kadına saldırdığı anlar amatör bir kamera tarafından saniye saniye görüntülendi.
2 pitbull kadına işte böyle saldırdı
19 Mayıs 2013 / 11:43 Güncelleme: 19 Mayıs 2013 / 11:47

ABD’nin Kaliforniya eyaletinde bir kadının, saldırganlığı ile bilinen pitbull cinsi 2 köpeğin saldırısına uğradığı korku dolu anlar amatör bir kamera tarafından an be an kaydedildi.

Savunmasız kadına saldırarak yere düşüren pitbulların kadını parçalama girişimleri ilk önce çevredekilerin, daha sonra ise polisin yardımıyla sonuçsuz kaldı. Görüntülerde ilk önce vahşi pitbulların yere düşürdükleri kadını ısırarak bırakmadıkları görülüyor. Pitbullar karşısında çaresiz kalan kadına çevredekilerin yardım girişimleri de yetersiz kalıyor. Köpeklerden biri, genç bir adam tarafından güç bela zapt edilerek kadından uzaklaştırılsa da diğer köpeğin tüm müdahalelere rağmen kadını bırakmadığı fark ediliyor. Kısa süre sonra hadise mahalline intikal eden polis ekipleri ise bir an dahi tereddüt etmeden kadını ısırarak bırakmayan pitbullu silahla vurarak öldürüyorlar. Tüm bu kaos ortamında dahi kadına yardım etmek yerine sadece yardım diye bağırarak olay anını görüntülemeye çalışan insanların varlığı ise dikkat çekiyor.

İHA

Etiketler: , , ,
DÜNYA Kategorisindeki Diğer Haberler