YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Yurt genelinde hafta boyunca hava sıcaklığı artmay
Yurt genelinde hafta boyunca hava sıcaklığı artmay
Yurt genelinde hafta boyunca hava sıcaklığı artmay
24 Şubat 2008 / 14:28 Güncelleme: 00 0000 / 00:00


Devlet Meteoroloji İşleri Genel Müdürlüğünden yapılan açıklamaya göre, Karadeniz üzerinden gelen soğuk ve yağışlı havanın, bugün Orta ve Doğu Karadeniz, İç Anadolu'nun kuzeydoğusu ile Doğu Anadolu bölgesinde aralıklarla yağışlara neden olacağı tahmin ediliyor.

İŞTE BÖLGE BÖLGE HAVA RAPORU:

- Marmara'da hava parçalı çok bulutlu. Pazartesi günü bulutlar azalacak. Sıcaklık salı günü 15 derece ve üzerine çıkacak.


İSTANBUL- Ege'nin kıyı kesimleri parçalı bulutlu, iç kesimlerine ise bulutlar hakim olacak. Pazartesi günü iç kesimlerinde sis görülecek.


İZMİR- Akdeniz'de hava parçalı çok bulutlu. Sıcaklık 15 derecenin üzerinde. Pazartesi günü ise bölge genelinde hava açacak.


ADANA:
- İç Anadolu'nun Ankara çevrelerinde Pazartesi sis hakim. Salı günü sis yerini az bulutlu bir havaya bırakacak. Sıcaklık artışı salı gününden sonra olacak.


ANKARA- Karadeniz parçalı bulutulu. Hafta boyu ılıman bir hava hakim... Sıcaklık değeri ise pazartesiden itibaren yükselecek.


SAMSUN- Doğu Anadolu'nun da kar etkisini yitiriyor ama sıcaklık dereceleri yine eksinin altında. Soğuk hava etkisini sürdürüyor.


ARDAHAN
- Güneydoğu'da hava kapalı. Pazartesi günü Siirt-Mardin çevreleri yağış alacak.


MARDİN


İNTERNET HABER

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler