YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Pastırma sıcaklarının ardından soğuk havalar geliy
Pastırma sıcaklarının ardından soğuk havalar geliy
Pastırma sıcaklarının ardından soğuk havalar geliy
09 Kasım 2008 / 20:20 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Türkiye’nin büyük bölümünde soğuk bir hava etkili oluyor ama, önemli bir değişiklik olmayacak.İstanbul’da poyraz iki gün daha sert esecek ve hava yine bulutlu olacak, hafif yağmur da olabilir, sıcaklık 14-15 derece civarında hissediliyor.


Ankara’da yağış yok, hava parçalı bulutlu ve soğuk. sıcaklık gece 3 dereceye kadar iniyor. İzmir’de rüzgar sertleşiyor, günlerdir etkili olan pus dağılacak ama bugün de bulutluluk fazla olacak. Bursa hafta sonunu serin ve bulutlu geçiriyor. adana’da gündüz saatleri ılık ve güneşli geçiyor. Bugün İstanbul 17, Ankara 16, İzmir 19, Bursa 18, Adana 27 derece olacak


* Marmara Bölgesi’nde sıcaklık salıya kadar, hergün 1-2 derece düşecek, bölgede sert esemeye devam edecek poyraz, havanın çoğunlukla bulutlu olmasına neden olacak. Trakya’da hafif yağmur olabilir. Sıcaklık Pazartesi günü 15 dereceye yaklaşacak. Bugün ise Edirne 18, Kocaeli 19, Balıkesir 18 derece.


* İç Anadolu Bölgesi’nde hafta sonu yağış yok ama, hava soğuyor. Pazartesi günü sıcaklık bölgenin birçok kentinde 10 dereceye doğru inecek ve aynı gün Sivas ve Kayseri’de yağış olasılığı yüksek. Bugün Eskişehir 18, Sivas 15, Niğde 17 derece.


* Ege Bölgesi’nde gökyüzü açık ama rüzgar yine hafif esecek. Bu ay Ege Bölgesi az yağış alıyor, hafta sonu da yağış olasılığı düşük. Pazar günü rüzgar sertleşecek ve hava daha serin olacak. Bugün Muğla 21, Kütahya 19 derece.


* Akdeniz Bölgesi’nde sıcaklık biraz düşüyor ama hava dört gün daha güneşli. Gündüzler ılık, geceler ise serin geçiyor. Bugün Antalya 26 derece..


* Güneydoğu’da da yağış yok, sıcaklık geceleri 5 dereceye kadar iniyor. Diyarbakır 20 derece.


* Doğu Anadolu’da bugün hava parçalı bulutlu, Pazar ve özellikle Pazartesi günü bölgede daha soğuk bir hava olacak. Yarın Van, Ağrı, Hakkari ve Malatya’da pazartesi günü ise bölgenin daha geniş alanında yağış bekleniyor. Erzurum 11, Malatya 19 derece.


* Karadeniz Bölgesi’nde bugün hava çoğunlukla parçalı bulutlu ve serin olacak. Pazar ve Pazartesi günü sıcaklık Çorum’dan Bayburt’a kadar iç kesimlerde sıcaklık 12 dereceye doğru gerileyecek. Pazartesi günü Doğu Karadeniz’de yine yağış var. Bugün Trabzon 16, Samsun 17, Bolu 18 derece.
 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


  


 


 


 


 


 


 

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler