YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Kaza yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi gön
Kaza yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi gön
Kaza yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi gön
24 Eylül 2008 / 20:55 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

Bolu'da minibüsle tırın çarpışması sonucu ilk belirlemelere göre 13 kişi öldü.


3 KİŞİ DE KALDIRILDIKLARI HASTANEDE ÖLDÜ


Bolu'da, 10 kişinin öldüğü trafik kazasında yaralanan 3 kişi de kaldırıldıkları hastanede öldü.


Edinilen bilgiye göre, Gerede-Karabük yolunun 91. kilometresinde, 34 VD 3683 plakalı minibüsle 61 K 9696 plakalı TIR'ın çarpışması sonucu yaralanan 3 kişi de kaldırıldıkları Gerede Devlet Hastanesi'nde yaşamlarını yitirdiler.


Böylece kazada ölenlerin sayısı 13'e yükseldi.


CENAZE DÖNÜŞÜ KAZA


Bolu'da, minibüsle TIR'ın çarpışması sonucu meydana gelen trafik kazasında ölen 10 kişinin, Ordu'da katıldıkları bir cenaze töreninden dönen minibüsteki yolcular olduğu öğrenildi.


Edinilen bilgiye göre, Gerede-Karabük yolunun 91. kilometresinde, 34 VD 3683 plakalı minibüsle 61 K 9696 plakalı TIR'ın çarpışması sonucu ölen 10 kişinin, minibüsteki yolcular olduğu bildirildi. Söz konusu kişilerin, Ordu'da bir cenaze törenine katıldıkları ve İstanbul'a dönüş yolunda kaza geçirdikleri kaydedildi.


Bu arada kazada yaralananların sayısının 3 olduğu bildirildi.


BOLU'DA TRAFİK KAZASI: 10 ÖLÜ


Emniyet Müdürlüğü yetkililerinden alınan bilgiye göre, Gerede-Karabük yolunun 91. kilometresinde bir minibüsle tır çarpıştı. Kazada, ilk belirlemelere göre biri kadın, biri çocuk 10 kişi öldü, 1 kişi yaralandı.


Araçlarda sıkışan cesetlerin çıkarılmasına çalışıldığı, kaza yerine çok sayıda ambulans ve polis ekibi gönderildiği bildirildi.

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler