YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
İşte Yeşil hayatta iddialarını güçlendiren ayrıntı
Kanal 6, BBG yarışmasını 2002 yılında yayınlamıştı
İşte Yeşil hayatta iddialarını güçlendiren ayrıntı
13 Mayıs 2009 / 08:55 Güncelleme: 13 Mayıs 2009 / 00:00

‘Öldü mü yaşıyor mu’ tartışmaları sürerken, star’ın yayınladığı fotoğraf Yeşil’in 2002 yılında yaşadığını ortaya çıkardı. Fotoğraf ‘Yeşil’in mesajı’ olarak nitelendi.


BİR dönemin kara kutusu ve birçok faili meçhul cinayetin zanlısı olarak gösterilen Yeşil kod adlı Mahmut Yıldırım’ın bilinmeyen gerçekleri ve hiç yayınlanmamış fotoğraflarını Türkiye star Ankara Temsilcisi Şamil Tayyar’ın kaleminden manşetten öğrendi. ‘Yeşil yaşıyor mu?’ tartışmalarını alevlendiren Yeşil’e ait yeni fotoğraflardaki bir ayrıntı ise birçok soruya cevap olabilecek netlikte. Susurluk kazasının ardından sır olan ve bir daha ortaya çıkmayan Yeşil’in hayatta olduğunun ayrıntısını yine star ele geçirdi.


21 FOTOĞRAFTAN BİRİ


MAHMUT Yıldırım’ın oğlu Murat Yıldırım tarafından yazılan kitapta yer alan 21 adet fotoğraftan biri Yeşil’in 2002 yılında hayatta olduğunu gözler önüne serdi. star’ın yayınladığı ve Yeşil’i Ankara’daki evinde yemek yerken gösteren fotoğrafta masaya serilen gazetedeki ilan ‘Yeşil hayatta’ iddialarını güçlendirecek cinsten. Yeşil’in yemek masasına serilen gazetede Kanal 6 televizyonunun ‘Biri Bizi Gözetliyor’ yarışmasıyla ilgili verdiği ilan gözüküyor.


RTÜK CEZA VERMİŞTİ


GAZETENİN üzerindeki tarih okunmasa da kısa bir arşiv taraması gazetenin tarihini öğrenmeye yetiyor. Çünkü Kanal 6 televizyonu, bir dönem en fazla izlenilen BBG yarışmasını 2002 yılında yayınlamıştı. Hatta Kanal 6, bazı yarışmacıların uygunsuz davranışları nedeniyle RTÜK tarafından 7 gün kapatma cezasına çarptırılmıştı. Yeşil’in çekilmiş son fotoğrafındaki bu ayrıntı ‘Yeşil 2002 yılında yaşıyordu ve Ankara’da bulunuyordu’ iddialarını güçlendirdi.


Star

12.05.2009


Birgün:Yeşil, Antalya'da çek-senet işi yapıyordur


Detay

11.05.2009


JİTEM Tim Komutanı YEŞİL'in sırları ve albümü


Detay


  

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler