YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Gözaltına alınan Levent Ersöz, İstanbul'a getirildi
Gözaltına alınan Levent Ersöz, İstanbul'a getirildi
Gözaltına alınan Levent Ersöz, İstanbul'a getirildi
15 Ocak 2009 / 20:47 Güncelleme: 00 0000 / 00:00

''Ergenekon Terör Örgütü'' soruşturması kapsamında Ankara'da gözaltına alınan emekli Tuğgeneral Levent Ersöz İstanbul'a getirildi.


Ersöz ve yeğeni olduğu öğrenilen Baran Kayral, Ankara Emniyet Müdürlüğündeki işlemlerinin ardından, THY'ye ait tarifeli uçakla polisler eşliğinde saat 18.30'da İstanbul'a geldi.


Atatürk Havalimanı'nda, uçakta bir süre bekletildikten sonra Devlet Hava Meydanları İşletmesi güvenlik aracına bindirilen Ersöz ve Kayral, alandan götürüldü.


19:30 Ergenekon Terör Örgütü soruşturması kapsamında aranırken Ankara'da sağlık kontrolü için gittiği özel hastanede gözaltına alınarak İstanbul'a getirilen Emekli Tuğgeneral Levent Örsez ve yeğeni Baran Kayral, Haseki Hastanesi'nde sağlık kontrolünden geçirildi.


İstanbul Emniyet Müdürlüğü Terörle Mücadele Şube Müdürlüğü ekipleri tarafından geniş güvenlik önlemleri altında hastaneye getirilen Ersöz ve Kayral, sağlık raporunun alınmasının ardından sorgulanmak üzere emniyet müdürlüğü terörle mücadele şube müdürlüğüne götürüldü.


Levent Ersöz, hastane çıkışında basın mensuplarının sorularını cevapsız bıraktı. Ersöz'ın çıkışı sırasında, polisler, basın mensuplarının görüntü almasını engellemek amacıyla perdeleme yaptı.


İşte Levent Ersöz'ün yakalanmasıyla ilgili 7 soru

GÜNDEM Kategorisindeki Diğer Haberler