YENİ HABERLER
ÇOK OKUNANLAR
Youtube'da devrim gibi yenilik!
Youtube'da devrim gibi yenilik!
08 Haziran 2015 20:03
Google'ın son güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık Youtube videolarını dilerlerse kaydedip sonra diledikleri bir zamanda izleyebilecekler.

Dünyanın bir numaralı video paylaşım servisi olan site artık video kaydını destekliyor. Şöyle ki Google'ın son güncellemesi ile birlikte kullanıcılar artık Youtube videolarını dilerlerse kaydedip sonra diledikleri bir zamanda izleyebilecekler. 

Özellikle sınırlı internet kotasına sahip kullanıcılar için oldukça önemli bir tasarruf kaynağı olacak güncellemenin ilk yayımlandığı ülkeler Hindistan, Endonezya ve Filipinler olsa da Google konuya ilişkin açıklamasında kısa süre içerisinde başta az gelişmiş ülkeler olmak üzere kota sıkıntısının yaşandığının düşünüldüğü tüm ülkelere yayacaklarının altını çizdi.

Ama eğer sabretmek istemiyorsanız dilerseniz bu resmi Youtube.apk'sını cihazınıza yükleyip kullanmaya başlayabilirsiniz. Tabii ertesinde otomatik güncellemeleri kapamayı unutmayın. Yahut bir diğer seçenek ise benzer işleve sahip uygulamalardan olan Youtube Downloader, Tube Mate gibi üçüncü parti program apk'larını harici kaynaklardan (kısa bir Google araması yeterli olacaktır) indirip cihazınıza yüklemeniz. SABAH

BİLİM - TEKNOLOJİ Kategorisindeki Diğer Haberler